Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

87tkm przebiegu ;)

 

Noo to jeszcze na dotarciu :P

 

Dlatego staram się jeździć nim delikatnie...:D :D

 

Przebieg w 100% realny, potwierdzony fakturami z napraw,przeglądów, wymian olei, czy książką serwisową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego staram się jeździć nim delikatnie...:D :D
Błąd.

TDI nie należy delikatnie jeździć. No, chyba, że chcesz zarżnąć silnik.

 

 

Przebieg w 100% realny, potwierdzony fakturami z napraw,przeglądów, wymian olei, czy książką serwisową
Jeśli znałeś właściciela osobiście, dość blisko (wujek, ciotka etc.), widziałeś to TDI kilka razy w tygodniu to te 87kkm jak najbardziej OK. W innym przypadku mało prawdopodobne.

 

Zresztą widziałeś to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+:

- mniej waży(jeździ tak jak moja astra która miała 140km, ze mną i pełnym bakiem dokładnie 1502 kg, astra w tej samej konfiguracji 1750)

- mało pali(rekord 4,1 na 100, jazda w nocy z Wilna do Białegostoku, tak zwyczajnie pali w okolicach 4,5 do 5, gdybym robił same miasto to 6)

- większy w środku(w astrze za mną nikt już raczej nie wsiadł - tu spokojnie chłop 180 cm wsiada)

- lepsze materiały w środku

- lepiej przemyślane oświetlanie konsoli - nie męczy oczu w nocy, nie muszę nic przygaszać

- prowadzenie(ma szpere)

- dużo cichszy zwłaszcza powyżej 120km/h'

- wszyscy myślą że to passat

- wskaźnik temperatury oleju(cyfrowy)

 

i teraz -:

 

- mniejsze wow

- mniej ustawny bagażnik, dodatkowo traci się w nim sporo miejsca na podwójną podłogę która wcale podwójna nie jest(musiałbym zdjęcie zrobić)

- wkurza mnie sterowanie centralnym(mam ustawione otwieranie tylko drzwi kierowcy a żeby otworzyć resztę to już sam nie wiem ile razy muszę kliknąć i w jakich odstępach - czyli muszę klikać jak wariat)

- bardziej sie brudzi tył

- pali olej :D

- mały wybór "bajerów" typu dywaniki, owiewki(w sumie do warianta nie ma nic)

- bezsensu uruchamianie ogrzewania lusterek

- coming home odpalane z manetki od kierunków a nie z pilota

- ZASRANY SYSTEM START STOP - bosz.... po każdym uruchomieniu muszę to wyłączać

- do tego silnika (1.6 TDI) powinna być skrzynia 6 biegów - spokojnie można by zejść z hałasem i spalaniem na autostradzie)

- idiotycznie umieszczone gniazdo zasilania 12V(obrazowo to po prawym łokciem - i weź tu podładuj telefon który masz na szybie, pan elektryk już mi dorobił gniazdko przy lewym kolanie w schowku)

- kieszenie w drzwiach i schowek wyłożone nie wyjmowalnym materiałem(taki mniej więcej jak na podłodze - i weź tu coś wylej)

- obsługa tempomatu wymaga doktoratu

- sterowanie radiem z kierownicy nie działa jak jest wyłączony zapłon

 

i chyba tyle, w sumie jestem zadowolony;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.