Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gtszudi, Paweł ja właśnie jestem w trakcie odkurzania znajomości na serwisie w Gdyni :) Moja żona tam ciągle oficjalnie jest zatrudniona więc ludzi jeszcze znam.

 

Gratuluję zakupu! Chyba jeden z najmniej problematycznych silników. Planujesz elpidżi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w NL zakupione.

 

tego silnika nie da rady zagazować... bezpośredni wtrysk benzyny ... albo tylko bena ... albo tylko gaz.

 

zresztą po co gazowac w miescie 8,5 l na takie auto to bardzo mało.

 

moglabybyc Initiale Paris ale xenon i full skora az mi nie sa tak potrzebne. grunt ze auto jest MEGA , wygoda , spalanie , osiągi , ogółem mega frajde mi daje , nawet same patrzenie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie. kiedyś czyli jakieś 6 - 8 lat temu ide to była bomba zegarowa teraz wg mnie najlepszy silnik. a poza tym pracowałem jako mechanik w serwisie renault więc wiem na czym stoję. w tym silniku 2 rzeczy decydują o awaryjności. i obie rzeczy tzn czujnik ciśnienia paliwa mam nowy a regulator ciśnienia z dożywotnia gwarancja. auto jest genialne zresztą na kołach nią wróciłem i jest wszystko ok. clip mam więc nawet gdyby coś nie halo to sam sobie naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się doczekałem - jest to moje pierwsze auto, więc nie jest to jakiś bolid z marzeń. Niemniej bardzo się cieszę z zakupu. :) Na tą chwilę tylko poglądowe fotki, niedługo zacznę kompletować zestaw aby przywrócić mu blask. :)

 

BMW 316i (E36) Compact - Schwarz II - 1996r.

 

S1_zpse0840fe8.jpg

 

S2_zpsda779d03.jpg

 

S3_zps9f4d6e2c.jpg

 

S4_zpse28ca2c6.jpg

 

S5_zpsca5e41ba.jpg

 

S6_zpsbfa6dab0.jpg

 

S8_zps5701fe9a.jpg

 

S9_zps716296a1.jpg

 

S10_zps57898c4c.jpg

 

S11_zps38d83b00.jpg

 

S12_zpsc4839ec8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to i ja się 'pochwalę'. Przede mną dużo pracy i wymiany wnętrza, poprawek lakieru (lakierowanie), usuwanie pozostałości po lakierowaniu przez idiotów itd. ale póki co samochód świetnie sprawdza się jako dupowóz i daje wielką frajdę z jazdy mimo, że to zwykły 1.9TiD 120KM, wół roboczy. Jako ciekawostka - 200km/h zrobił bez problemu mimo swojej wagi 1500kg.

 

W planach - wymiana tapicerki i boczków na skórzane, czip silnika na ~145KM/330Nm, ogarnięcie lakieru. Samochód dłuuugo ze mną zostanie a mam go od 10 miesięcy. Zrobiłem nim 15.000km i jestem bardzo zadowolony.

 

2iw9e3d.jpg

2m4d736.jpg

33vk8sn.jpg

15d5qxc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja ;)

BMW E36 Compact

Ropk: 1996 Grudzień.

1.6 z podtlenkiem gazu :D

Kolor: Hellrot

Pomijając niewielką moc jestem bardzo zadowolony z samochodu. Jak zakupiłem samochód nie byłem przekonany do niego bo nie brałem BMW pod uwagę, ale po 3 miesiącach jak jechaliśmy na wakacje do Chorwacji przekonał mnie do siebie i teraz tylko BMW :kox:

No i parę fotek które znalazły się na dysku, głównie gdzieś z wakacji, więc blaskiem nie porażę :/:)

j15wyd.jpg

i tak z poprzednich wakacji (również Cro)

15pg37b.jpg

2hyxphi.jpg

:thumbdown:

ouccg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.