Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sucre, ja już wypowiadałem się i tłumaczyłem sprawę obniżenia tego auta w tym temacie ;)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... tart=17520

 

Polecam kuknąć bo nie będę zaśmiecał tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Drogą ja też pochwalę się nowym nabytkiem. Po "Śmierci" Corsy był dylemat remont czy nowa baza padło na to Drugie.

 

th_IMG_0609kopia-001.jpg

th_IMG_0630.jpg

th_IMG_0725.jpg

 

Omega 2.5 DTi Rok 2002 edition Design kupiłem po Strzale w Pysk fotki już na gotowo. Zostało przerejstrować na SPSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym golfem było nie tak ? odpicowany ze szok a części tanie to chyba można było ratować ?

 

Zewnętrznie był dopracowany lecz słaby silnikowo (1.6) i bardzo biedne wyposażenie,za dużo by trzeba było pieniędzy wrzucać :/

 

Swapy sa dość drogie a nie chciałem wkładać zwykłych dwóch litrów.

 

Auto robiłem od podstaw,było w niego wrzucone mnóstwo pieniędzy lecz musieliśmy się rozstać...

 

 

8.jpg

 

11111111111.jpg

 

img-5523.jpg

 

 

529079-618513414845286-1165207465-n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym golfem było nie tak ? odpicowany ze szok a części tanie to chyba można było ratować ?

 

Zewnętrznie był dopracowany lecz słaby silnikowo (1.6) i bardzo biedne wyposażenie,za dużo by trzeba było pieniędzy wrzucać :/

 

Swapy sa dość drogie a nie chciałem wkładać zwykłych dwóch litrów.

 

Auto robiłem od podstaw,było w niego wrzucone mnóstwo pieniędzy lecz musieliśmy się rozstać...

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Ale o jakich rzeczach mowisz, ze duzo hajsu trzeba byloby wlozyc? El szyby? Klima? Toz to chyba taniej byc nie moze niz w trzeciej gofrownicy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team, czyli wychodzi na to, że musisz znać i Marka, chyba nawet w tle :P

 

zgadza się ;)

 

znacie się? w sumie to by pasowało: z tego co wiem Marek studiuje w Stolicy. :P Autko którego jest właścicielem to dosyć ciekawy egzemplarz z 1986 roku.

 

piotrek305, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym golfem było nie tak ? odpicowany ze szok a części tanie to chyba można było ratować ?

 

Zewnętrznie był dopracowany lecz słaby silnikowo (1.6) i bardzo biedne wyposażenie,za dużo by trzeba było pieniędzy wrzucać :/

 

Swapy sa dość drogie a nie chciałem wkładać zwykłych dwóch litrów.

 

Auto robiłem od podstaw,było w niego wrzucone mnóstwo pieniędzy lecz musieliśmy się rozstać...

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Ale o jakich rzeczach mowisz, ze duzo hajsu trzeba byloby wlozyc? El szyby? Klima? Toz to chyba taniej byc nie moze niz w trzeciej gofrownicy :song:

 

Uwierz mi że tu wcale nie chodziło o klimę czy elektrykę :D

 

Auto miało miec swapa na 1.8 turbo lecz osadzenie kasty by tego nie wytrzymało,silnik o oznaczeniu BAM rozniósł by ją w mak...

 

A swap na dwu litrową jednostkę o mocy 115 km nie jest dla mnie wystarczającym zabiegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko

Grill w czarny mat, tak samo ten w zderzaku i listwa dolna.

Czarny znaczek (są dostępne)

Reflektory i halo (wnętrza) czarny mat

Na koło dałbym jakiś dyskretny kolorowy lip :evil:

 

Fajny bandita by wtedy był.

 

Edit: matowe dokładki pod zderzakiem przód / tył - dałbym w kolor budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym golfem było nie tak ? odpicowany ze szok a części tanie to chyba można było ratować ?

 

Zewnętrznie był dopracowany lecz słaby silnikowo (1.6) i bardzo biedne wyposażenie,za dużo by trzeba było pieniędzy wrzucać :/

 

Swapy sa dość drogie a nie chciałem wkładać zwykłych dwóch litrów.

 

Auto robiłem od podstaw,było w niego wrzucone mnóstwo pieniędzy lecz musieliśmy się rozstać...

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Ale o jakich rzeczach mowisz, ze duzo hajsu trzeba byloby wlozyc? El szyby? Klima? Toz to chyba taniej byc nie moze niz w trzeciej gofrownicy :song:

 

Uwierz mi że tu wcale nie chodziło o klimę czy elektrykę :D

 

Auto miało miec swapa na 1.8 turbo lecz osadzenie kasty by tego nie wytrzymało,silnik o oznaczeniu BAM rozniósł by ją w mak...

 

A swap na dwu litrową jednostkę o mocy 115 km nie jest dla mnie wystarczającym zabiegiem :)

 

 

Swap rozumiem, ze drogi, ale cokolwiek innego jest przeciez mega tanie. Jezdzilem wybebeszonym ajq w mk3 i robil robote. bam robilby na pewno wieksza robote :good: Trzeba bylo nie odpuszczac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko

Grill w czarny mat, tak samo ten w zderzaku i listwa dolna.

Czarny znaczek (są dostępne)

Reflektory i halo (wnętrza) czarny mat

Na koło dałbym jakiś dyskretny kolorowy lip :evil:

 

Fajny bandita by wtedy był.

 

Edit: matowe dokładki pod zderzakiem przód / tył - dałbym w kolor budy.

 

Jedną zabawkę mam i w nią inwestuje , a Mondeo ma być ładnie wyglądającą i przedewszystkim zadbaną serią , i tak zostanie , może tylko wjedzie czarna szyba ale to tylko i wyłącznie z powodu nagrzewania się wnętrza nie wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega 2.5 DTi Rok 2002 edition Design kupiłem po Strzale w Pysk fotki już na gotowo. Zostało przerejstrować na SPSa

Czyli z tym silnikiem jaki mam u siebie w Bumie. Jedynie chyba w Omach ścięli go ze 163KM na 150KM o ile dobrze kojarzę.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, przód chcesz przyciemnić ? bo tył chyba już przyciemniony ? :o

 

Szyby fabrycznie są tkz fotochromatyczne , i dlatego własnie gryzę się z ich przyciemnianiem . Bo jestem zwolennikiem ori rozwiązań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.