Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:) Niespodziewałem się że mój Cube wywoła aż taką burzę, fakt samochód jest bardzo mało spotykany i nie każdy by się odważył aby czymś takim jeżdzić. Specjalnie kupiłem auto o tak niecodziennej stylistyce, ponieważ nudzą mnie inne samochody które są bardzo podobne do siebie.Uważam że posty w stylu :(co ćpałeś )są jak najbardziej nie na miejscu i jeśli to kogoś interesuje to takich wynalazków nie używam bo jestem zbyt szczęśliwym człowiekiem. Zawsze lubiłem wyróżniać się na drodze,a motoryzacja jest moim hobby,zresztą po to tak pucujemy nasze uchochane autka aby wyróżniały się pośród innych maszyn i były podziwiane ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacus2004, Teksty w stylu coś ćpał to wszystko na co stać niektórych ludzi. Bo jak jemu coś się nie podoba to jest bee i wszyscy maja przyjąć taka postawę bo jak nie to po prostu lecą argumenty na takim poziomie, ze naprawdę szkoda słów.

 

Czy dobrze pamiętam, że to auto wychodziło tylko w białym i brązowym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacus2004, Teksty w stylu coś ćpał to wszystko na co stać niektórych ludzi. Bo jak jemu coś się nie podoba to jest bee i wszyscy maja przyjąć taka postawę bo jak nie to po prostu lecą argumenty na takim poziomie, ze naprawdę szkoda słów.

 

Czy dobrze pamiętam, że to auto wychodziło tylko w białym i brązowym kolorze.

Tak w tych kolorkach były dostępne,wejdz na amerykańską stronę Nissana ,tam to autko jest nadal sprzedawane i jest pełna gama kolorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zazdraszczam szyberdaszków

 

nie ma czego, podobno ostro trzeszczą w trakcie mrozów ;):kox:

 

(będę hejterem.. :D )

 

wystarczy posmarować Seal Feedem i po kłopocie. Jedno smarowanie starcza na całą zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 27 Sierpień 2013, 22:56 ]

gacus2004, kozackie autko. Łaziłem koło niego dość często i jest to mega gadżet! Ale dla 50% Polaków i tak jesteś ''gópi'' bo każdy kto kupuje coś innego jak niemca w dieselu jest ''gópi'' i nie każdy zrozumie, że dla niektórych auto to nie po prostu pojazd. Choć szczerze mówiąc sam sobie nioe kupiłbym tego ale gdyby hajs mi się zgadzał na tyle, że mógłbym sobie pozwolić na zakup takiego auta dla kobiety to nawet bym się nie zastanawiał i jej o zdanie nie pytał :) I druga sprawa, że pewnie bym go często podkradał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.