Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cube mistrz :song: , w sam raz aby wmieszać się niezauważonym w potok aut na ulicy, a na parkingu nowoczesnego osiedla też pewnie staje się incognito.... :mrgreen:

 

Tylko pamiętając sztukową sprzedaż i przeceny pod koniec kariery na polskim rynku, to w temacie niszowych, "fajnych" aut, niestety indywidualistów-hipsterów zdaje się być więcej przed kompem na forch moto, niż z gotówką w salonach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Tylko pamiętając sztukową sprzedaż i przeceny pod koniec kariery na polskim rynku, to w temacie niszowych, "fajnych" aut, niestety indywidualistów-hipsterów zdaje się być więcej przed kompem na forch moto, niż z gotówką w salonach

 

 

No bo przecież :

 

już bym jechał i brał, ale srebrny/w automacie/bez skór

 

etc :kox::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mój post spowoduje taką SPINKĘ co po niektórych tutaj zerkających.

 

Eryczek czego oczekiwac od osoby ktora lubi nijakie auta :)

Lubie różne samochody, nie tylko nijakie.

 

Mega fajnie ten nissan :) ale wlasnie widac jaki pogld jest wplsce, zrobia cos ciekawego, wyrozniajacego sie to zaraz bedzie narzekanie :)

Piszesz tak bo...?

Już widzę jak bierzesz w/w 70 kzł i w podskokach na rzęsach lecisz do Nisana i błagasz aby ci taki model sprowadzili z Japonii :lol:

 

O znalazłem! Proszę... http://otomoto.pl/nissan-cube-nissan-cu ... 29168.html

Sprzedawaj Alfę i rezerwuj maszynę. Puki jeszcze jest bo może za 5 minut ktoś kupi.

 

O EVO... Dodam tylko: Znowu on, najbardziej znudzony szukaniem gdzie by, kogo by... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak bo...?

 

bo nie moge patrzec juz na passaty i golfy w polsce, jezdzac na wakacje do innych europejskich panstw zazdroszcze tamtym mieszkancom ze u nich taka roznorodnosc na drogach :) Ciesze sie ze ktos u nas tez potrafi wyjsc poza standardy i kupic cos wbrew opini "pana Henia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie moge patrzec juz na passaty i golfy w polsce

comment_8OrrAah8KmyDR7ayVEonOvhvc4V3B95j.jpg

 

To ludzie macie problemy w życiu- bo inni jeżdżą takim a takim wozem to już bee.

 

Aby offtopu nie było:

http://czarekcw.wrzuta.pl/obraz/4zbbtI8Fd5Z/img_0576

http://czarekcw.wrzuta.pl/obraz/7IYa8pEzAKz/p8141235

 

1.6 8v, skóra Recaro, klima manualna, szyberdach, podgrzewane fotele i wiele różności + modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak bo...?

 

bo nie moge patrzec juz na passaty i golfy w polsce, jezdzac na wakacje do innych europejskich panstw zazdroszcze tamtym mieszkancom ze u nich taka roznorodnosc na drogach :) Ciesze sie ze ktos u nas tez potrafi wyjsc poza standardy i kupic cos wbrew opini "pana Henia"

 

W takim razie dlaczego zakupiłeś zwyczajną Alfę Romeo 166?

Mogłeś urozmaicić swoje osiedle jakimś ciekawym rodzynkiem zamiast Alfy Romeo...

 

Pomyślmy... Coś ciekawego... :o

 

Fiat Multipla? Nissan Micra? SsangYong Rodius? SsangYong Rexton? Hyundai Matrix? Zobacz. Jest w czym wybierać...

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten samochód jest ok.. a wiecie dlaczego ? bo nie jest nijaki.. została wrzucona fotka i jaka dyskusja o nic.. jaka byłaby dyskusja o golfie IV w TDI ? żadna.. a ten samochód wzbudza emocje, negatywne, pozytywne ale wzbudza i właśnie ma to coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pisze facet jeżdżący VW, Audi :o

Obie marki to jak powszechnie wiadomo, perełki światowego designu :mrgreen:

 

I to piszę facet jeżdżący Hondą, zapytaj może kolega się zamieni za w/w wehikuł :D

Osobiście wolę się przemieszczać w mniej rzucający się na oczy sposób, mi to pasuje 8-)

 

widzę że poziom Twych ciętych ripost jest zbliżony do gustu motoryzacyjnego - nie rzuca się w oczy ;)

 

na świecie jest wiele pięknych samochodów, często prawdziwych arcydzieł stylistycznych, których bym nie kupił, tyko dlatego że są dla mnie zbyt śmiałe... :oops:

 

czy według Ciebie fajne są tylko auta którymi TY wolisz się przemieszczać, czyli szare, zwykłe i na wskroś pragmatyczne?

 

tak na szybko: Mini - wszystkie jego mutacje, Alfa Romeo 8C, Chevrolet Camaro, właściwie wszystkie Wiesanny

wszystko to fantastyczne auta na które zwyczajnie ludzie nie mają odwagi

przez ten brak odwagi, otacza na cała masa nijakich aut, głównie pochodzących z niemieckich fabryk, produkujących "auta dla ludu"

 

nie ma nic przeciwko ludziom jeżdżącym VW i Audi - podjęli pragmatyczną decyzję i kupili takie a nie inne auto

ale na miłość boską! - nie twierdźcie że to piękne auta!!! - to tak jak wybranie swego czasu Fiata Pandy - autem roku :shock: - W JAKIM ŚWIECIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie MINI to słyszałem, że to nie samochód...to sposób życia 8-) coś w tym jest trzeba przyznać, jeśli spojrzeć na właścicieli miniaków. W większości są nietuzinkowi. W ogóle nie wiem o czym ta debata i zaśmiecanie wątku, milion postów i 0 zdjęć. Niech każdy jeździ czym chcę i tym, na co go stać, nie mam nic do tego, że ktoś jeździ VW TDI, a drugi Daihatsu. Mój kumpel z pracy jeździ pudełkowatym Daihatsu (nie pamiętam modelu) i co? I UJ! Bo nic mi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.