Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja Na Zawieszeniu Super Sporta ( istny beton ) Robiłem, bo teraz Auto wpada na garaż na grubszą metamorfozę, 40 kilometrów dziennie na dojazdach do pracy i powiem szczerze jakoś nie narzekam auto ma faktycznie trochę torowe nastawy i jedyne co czasem denerwuje to leżące policjanty ..Jeśli chodzi o Gwint to te Tanie typu (TA czy FK ) są słabe ale KW czy AP spokojnie można wysłać na tor a da się też na nich całkiem Cywilnie jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, Camel-, kubik, Dziękówa :D

 

A jak lakier się tak podoba, to zapraszam. Każdy dostanie po panelu na korekte :kox:

 

O gwintach już napisałem co myślę. Jeśli zależy nam tylko na glebie to TaT, na coś co nie tylko obniży już trzeba troszkę dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię się jej pozbyć...ma taki zarąbisty urok zabawki :-)... hard-top leży jeszcze w kartonie...

Jest ciut "dłubnięta: więc odcina się na 9200 obr/min....

 

I technologicznie to majstersztyk...czekam na następce...

 

[ Dodano: 6 Marzec 2013, 16:52 ]

Ale jednak przekładam "brutalną" siłę na finezję...

P1010741.JPG.6cb3a9e8878003595828604f6758dc5f.JPG

img7931y.jpg.0260d328b7d4416ea3b135f36303c99b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jest mi najbliższa "ścigaczom"...jednoślady poszły w zapomnienie...(poważna gleba dała "czerwone światło") więc to miał być ekwiwalent...po drodze zakochałem się w 8 cylindrowych "rzeźnikach" i tu dopracowałem się prawie 500 konnej C3...(lubię sex na kołach a tej według mnie najbliżej) :-)

 

Ale do s2000 mam ogromny sentyment i dopóki będzie mnie stać będzie stała pod kołderką w garażu...(poza tym zaczynam mieć wrażenie że staję się klasykiem i dobrą inwestycją)...

 

Nie pałam do samochodów z górnej półki na co dzień...,ale w "niedziele" lubię poszaleć... i nie musi być to od razu 911..hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma_ko, jako milosnik H :D to powiem Ci trzymaj ja i nie sprzedawaj nigdy ;) I ten przebieg magiczny :D Ja wkrotce przesiadam sie do Hondy Integry TypeR z rownie fajnym przebiegiem i nie zamierzam sie z nia juz rozstawac tylko dbac :)

 

To trzeba będzie zrobić jakiegoś spota z atrakcjami w postaci przejażdżki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie od nowości..była tzw "okazją" i została...lubię Hondy i mam nadzieję że Japońce z pod znaku H. wreszcie pokażą bo kiedyś NSX lub S2000 rządziły...

 

Bo teraz tylko GTR trzyma fason i pokazuje, że super auto nie musi być kosmicznie drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...to fakt i koszt utrzymania masakra wiem bo mam w rodzinie...,ale fura jak dla mnie dziś stosunek cena/osiągi numer 1.

 

Uwielbiłałeme Skyline i nowy GTR w spec.2012/13 z zmodyfikowaną skrzynią i większą mocą to numer 1 seryjnych furek...

 

i te 3 sek do setki...widok miny gości na ścigaczach bez cenny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bio, super wyglada to E36, jakbys sie kiedys pozbywal to daj znac ;)

 

Mam nadzieję że szybko to nie nastąpi, ale będę pamięta ;)

 

S2k przepiękna ! Jeszcze odzwierciedla to co w Hondzie z tamtych lat lubię. Takie japońskie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma_ko, Chodzi mi o to że w wśród marek, np. w latach 90 Honda była kojarzona jednak ze sportem :

 

Toyota - Honda. Popatrz na Accorda i Avensis. Tak samo np. Audi A6 - BMW 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.