Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak sobie pomyślałem po tym jak to napisałem, że to pewnie B8+ HR. Auto do sportu to zawias musi być dobry. W ulicznym zestawie B6 + spingi M pakiet+ grubsze stabilizatory i polireutan sprawdza się jak dla mnie doskonale :)

 

[ Dodano: 20 Luty 2013, 09:03 ]

kojak, Ja mam z firmy Deuter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pazdziernika 2012 jestem posiadaczek octavi 2 kombi

pierwsze mody to alu na lato 18 z audi i sprezyny eibacha ktore juz czekaja na wiosne

 

pic0824z.th.jpg

pic0823.th.jpg

pic0615.th.jpg

 

foty robione kalkulatorem bo niemam dostepu do niczego lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pazdziernika 2012 jestem posiadaczek octavi 2 kombi

pierwsze mody to alu na lato 18 z audi i sprezyny eibacha ktore juz czekaja na wiosne

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

foty robione kalkulatorem bo niemam dostepu do niczego lepszego

1,9? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s3b moze nie dojrzalem ale irytowalo mnie brak miejsca w bagarzniku i z tylu dla pasazerow bylo duzo za malo miejsca

 

kaskra1 ladna opcja na lato fajny pomysl z kolorystyka felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marszo, Bandit to najładniejszy naked. Super fajny na miasto ,zwrotny i wygodny.

Astrę masz zrobioną? Bo Saphhire to jest najpiękniejszy lakier z jakim się spotkałem. Robiłem już ople w tym kolorze i zawsze oddaje auto dzień później. Musze się na niego napatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, Zgadzam się w 100%, mieliśmy lata temu astrę III w takim właśnie kolorze i zawsze kiedy wychodziło słońce biegłem oglądać jak pięknie się mieni. Teraz mam bardzo podobno kolor, tylko z lepszym odbiciem na bmw, choć nie ma w nim tych mieniących się brokacików :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.