Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki malutki silniczek, że budzik tylko do 160... myślałem że 105 koni to ze 180 poleci... :/
Spoko według danych technicznych pojedzie 190km/h :)
Ale to żart był ;) domyślam się :)

 

Dla tego napisałem spoko wiem ze jest inaczej wyskalowany licznik w MPH ;)

 

[ Dodano: 6 Grudzień 2012, 21:11 ]

Gdzieś kiedyś pisałem o tym, że jeździłem po niemczech nową octavią z tym silnikiem. 190km/h poleci ;) a ogólne spalanie przy autostradowych prędkościach :shock::shock::shock::song:

 

Czyli jakie to spalanie w 8l czy 10l ? :o

Nie wierze ze będzie większe nie niż 8,6l bo tyle najwięcej spalił mi 2.0 TDi 170KM w A3.

 

Ja startuje 21/12/12 w trasę 1550km, to zobaczymy ile spali jak pogoda pozwoli i warunki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlikowi chyba chodzi o niskie spalanie, a nie wysokie z tego co pamiętam ;)

 

Ja wiem ze są masochiści i spalanie schodzi na 3l na 100km ,ale jechać 2 dni 1500km nie uśmiecha :mrgreen: mi się wysiadł bym i padł na twarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV, przy moich przebiegach rzędu 800km miesięcznie to wyrobiłbym na eksploatację ... Ale zakup to była masakra ... Niestety kwota jaka dysponowałem na auto w danym momencie nie pozwalała zakupić nic w stanie nadających się do jakiegokolwiek użytku ... Za te pieniądze zakupilem w super stanie Passata ... i na razie latam nim ... może next car będzie coś ze stajni "śmigiełka" może E39, może E46 a może E90 ....

Z kolei marzeniem moim jest E34 ... zakupić w dobrym stanie, wepchnać do garażu i przygotować sobie jako auto "niedzielne" ale to niestety sfera marzeń ... Dobry kumpel lata E34 525tds ... Pomimo swoich 20 lat - auto poezja co prawda blacharka już do naprawy ale serducho "bije jak dzwon" ... :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych 200km jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ;)

 

fajna fura... a na stacji byłeś? :kox:

 

Byłem i zrobiłem :shock:

 

W Swarzędzu tankowałem do pełna, po przyjechaniu do domu - 350km dolałem do pełna, wybiło po 20l ;) Średnia z tego co liczyłem okolice 5,8l a wcale powoli nie jechałem...

 

Moje daily, ta sama prędkość, ta sama trasa 9l :thumbdown:

 

a co to za motor ma ?

 

który rok ? jaki przelot ?

 

Motor 2.0d, rok 2001, przelot 190tyś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się Panowie ale ja kompletnie nie rozumiem kultu BMW w Polsce...

A wnętrze w E60 jeśli chodzi o design to jest kompletna porażka...

 

Jeśli chodzi o mnie to żadnego kultu nie było, ojciec szukał jakiegoś auta do jazdy po mieście, w miarę oszczędnego i wygodnego... W tej kasie na prawdę coś dobrego znaleźć ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie, silniki (szczególnie diesle) i ogólna jakość samochodu :)

Mam na myśli nowsze modele.... e36, czy e39 z brewkami i czarnymi szybami oraz wydechem typu wiadro, bądź DTM, no to wiadomo co....ale chyba nie o takich okazach na tym Forum mówimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, są detale, które wyróżniają te samochody od innych, choćby skierowana w stronę kierowcy konsola środkowa. Po co się spierać o gusta? BMW już jakiś czas temu przestało być dresowozem, popatrz na ulicę i za kierownicę tych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.