Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

jackill, dzięki za info, właśnie to miałem na myśli :)

gacus2004, Na zimę to Goodyear, Nokian albo Michelin. Na lato Continental albo Michelin :)

Pytanie czy nie powinieneś kupić opon asymetrycznych? Saab ma zawias wielowahaczowy z tyłu i może dochodzić do ząbkowania opon. Słyszałem, że asymetryczne gumy lepiej sprawdzają się przy takim rodzaju zawieszenia. Ktoś potwierdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jackill, dzięki za info, właśnie to miałem na myśli :)

gacus2004, Na zimę to Goodyear, Nokian albo Michelin. Na lato Continental albo Michelin :)

Pytanie czy nie powinieneś kupić opon asymetrycznych? Saab ma zawias wielowahaczowy z tyłu i może dochodzić do ząbkowania opon. Słyszałem, że asymetryczne gumy lepiej sprawdzają się przy takim rodzaju zawieszenia. Ktoś potwierdza?

Raczej asymetryczne będą, ale niesłyszałem o ząbkowaniu opon przez wielowachaczowe zawieszenie jeśli jest w pełni sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, na żywo Ci powiem, że jak na serie ładnie siedzi, myślałem że będzie gorzej. Na przyszły sezon będę myślał, może Eibach Pro-Kit. fireman niedługo będzie, bo stara albo się zgubiła, albo ktoś sobie ją zabrał :-] Jakbyście zobaczyli na żywo, może wtedy byście zmienili zdanie, bo wielu osoba się podoba i nie jeżdzą Calibrami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera - w gruncie rzeczy seryjnie to ładne auto i jeszcze z silnikami o których wspominali koledzy wyżej to robi się naprawdę ciekawie, ale jak widać dla domorosłego "tjunera-druciarza" czy innego "szybkiego i wściekłego" to żaden problem spaprać auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/op ... a-2-5-v6-möckmühl/167629863.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=185&maxPowerAsArray=KW&ambitCountry=DE&zipcode=60386&zipcodeRadius=200&negativeFeatures=EXPORT :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.