Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że taki offset wynika z tego iż podstawa konstrukcyjna auta jest jedna zaś montowane koła - różne.

Stąd producent musi uśrednić osadzenie piasty aby nawet przy założeniu największego przewidzianego do danego auta ogumienia, mieściło się ono w błotniku.

Dlatego polecam stosowanie dystansów bo nie dość że auto ładniej się prezentuje to jeszcze jest inaczej się prowadzi (dla tych co nie chcą zmieniać felg i opon) :)

 

BTW

Pytałem kiedyś w kilku serwisach o offset felgi - nawet nie wiedzieli co to takiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to i ja się pochwalę ;)

Auto weekendowe, czyli tzw projekt to vw golf 3 z silnikiem 2,8 vr6. Właśnie o wypieszczenie tego auta chodzi mi najbardziej ;)

po zakupie (prawie 2 lata temu) wyglądał tak:

009sg.th.jpg 010bgj.th.jpg

 

W tej chwili auto po zmianie praktycznie wszystkiego. Środek z granatowego na czarno-żółty, kolor, felgi, zawieszenie, cała komora, pakiet usa (zderzaki, klapa, elementy wnetrza) itp

 

srodek:

051go.th.jpg

 

z zewnątrz (kończę go składać właśnie)

240c.th.jpg img4013y.th.jpg

 

i komora, jeszcze też nie do końca ogarnięta. Przyjdą żółte węże i kable do świec:

img5307a.th.jpg

 

 

 

 

 

na codzień poruszam się golfem mk3 GTI 20 jahre:

042jt.th.jpg 87256855.th.jpg 93857403.th.jpg

 

 

i moje poprzednie auta, golf mk1 z 1977roku

p8157891.th.jpg p8157903.th.jpg p8157947.th.jpg

 

i trójka...

fredi8816542216.th.jpg fredi88file0190.th.jpg fredi88file0288.th.jpg

 

jak za mocno sie rozpisalem to sorry :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_ takie wersje leonów w takich skórach wychodziły? :shock: auto z PL czy import?

import francja, wersja signo rok modelowy 2004 :) była jeszcze do tego zamontowana nawigacja vdo ale według mnie szpeciła i zdjąłem monitor ;) Cieszę się że się chyba podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nawet nie. Mimo, iż posiadam kilka pkt karnych, nigdy nie doczepili się do szyb. Tył miałem przyciemniony seryjnie a przód to jakaś profi folia, która z zewnątrz wygląda jak seria, więc nie ma większych problemów : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.