Skocz do zawartości

Jakiego koloru będzie moje następne auto?


dkk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciemna czereśnia, prawie czarna. Taka co w słońcu mieni się jak wiśnia, purpura, violet, pod wieczór wygląda jak czarna czarna, a jak brudny, żeby miał wygląd kakaoo :D - marzenia :mrgreen:

 

IMG_1002_detail.JPG

1211170163_f.jpg

 

Taki jak tu - tyle, że po korekcie:

 

http://www.streetfire.net/video/overhau ... 699298.htm

 

 

a z jasnych:

 

to taka srebrna lawedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brąz moca vw albo niebieski ocean race volvo.

Spoko były oczywiscie czarny ale juz sie troche przejadł a przeciez auto ma byc niezwykłe.

Generalnie szedł bym w interesujące odcienie niebieskiego i pobawieniem się ilością perły/metaliku.

 

Radziłbym trafić do dobrego lakiernika artysty bo jesli to ma być a`la show car to potrzeba będzie odpowiednie lakierowanie kilkoma warstwami.

Grunt żeby mieć inny kolor w zależności od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat w tamtym roku :) Ja wybrałem lakier B5R z palety Vw (niebiseki z golfa R32) i jestem zadowolony :) Fajny jest jeszcze taki niebieski z toyoty auris ;) ew jakiś niebieski motocyklowy :)

Idz w tym kierunku ;P O ile lubisz takie kolory i styl :)img4331cr2.jpg

dsc04186copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie Adama z R&S o lakier, napewno coś dorzuci :)

 

Czuję się wywołany z Buickiem do tablicy...

 

formalej.jpg

 

Jak szukasz naprawdę wyjątkowych, showcarowych lakierów, to przyjrzyj się House of Kolor - handluje tym mój znajomy, w razie czego myślę że można zawalczyć o jakiś kosmetyczny rabacik. Plus oczywiście naprawdę DOBRY lakiernik i dużo czasu, bo nie ma nic gorszego miż całościówka w 3 dni robocze ;)

 

Co do tego brązu z BMW, zrobił się bardzo popularny, nawet Dacia się pokusiła i oferuje Dustera w zbliżonym, choć nie tak szałowym, odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.