Skocz do zawartości

Jakiego koloru będzie moje następne auto?


dkk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Był czarny,teraz jest czarny i kiedykolwiek,by był jakiś nastpny to oczywiście też będzie musiał byc czarny. :D Kiedyś widziałem na Mazdach piękny kolor - normalnie wylądał jak czarnuch,ale pod słońce mienił się pięknie z jakimiś bordowymi,wiśniowymi dodatkami. Pięknie to wylądało ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzają się statystyki sprzedaży: czarne ,srebrne i dalej reszta :) Zresztą przeglądając portale ogłoszeniowe z autami używanymi to tylko ta szara masa-białe,grafitowe,czarne i srebrne. Fuj...

Teraz jeśli będę kupował auto bardzo ważną rolę będzie odgrywał kolor.Pod uwagę będę brał:

c4granat.jpg

c4wisnia.jpg

focusblekit.jpg

lagunablekit.jpg

mondeozielen.jpg

 

 

Przykłady w postaci modeli tez nie są przypadkowe ;) Aczkolwiek niekoniecznie dany kolor z danym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć albo czarny albo ciemny granatowy ewentualnością jest również ciemna butelkowa zieleń (o ile wybór będzie przemyślanym szukaniem a nie trafionym egzemplarzem ) wnętrze tylko jasne na skórze nie chcę już szmat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie granatowe, butelkowe bordowe to takie podróby czarnego :P Czarny dla mnie jest OK, ale czarny to czarny. Nie lubię metalików. Chyba, że jakiś z odcieniami, jak mam na swoim. A poza tym to błękitny i brązowo-czarny.

 

040_schwarz.jpg

uni 040 black

 

492_rutilbraun.jpg

metalic 492 rutilbraun

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli chodzi o kolor to zależy od auta, podoba mi się czerń, grafit i taki ciemny fiolet metalik z palety chyba mazdy, który w cieniu wygląda na czarny a w słońcu mieni się na fioletowo. Auta nie zamierzam zmieniać nigdy więc jak mi się znudzi ten obecny kolor to zmienię na ten ciemny fiolet pewnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.