Jump to content

Glinka do użytku profesjonalnego


Recommended Posts

Witam. Chciałbym abyście polecili mi dobra glinkę którą mógłbym stosować na myjni. Raz używalem na swoim aucie glinki Sonaxa z marnym skutkiem (twarda, słabo sie formuje, rysy pozostały). Weźcie pod uwagę to że będzie ona używana ok 5-10 razy w miesiącu, więc nie może być jakoś super droga żebym wyszedl na swoje

Link to comment
Share on other sites

  • Partner forum

grzesiek8630, Polecam słynną wersję z "patentem" tylko jak chcesz taniej to nie kupuj wersji firmowej czyli PB lub Dodo tylko wersję bez firmową znajdziesz np w Mr.Cleaner lub Temahcem , u nas jest jako 50g.

 

Pewnie część osób poleci Słynny bilt Hamber ale moim zdaniem na myjnie gdzie proces będzie bez aplikacji cleaner-a to nie za dobry wybór bo zostawia osad który zwykłym przetarciem czasami nie schodzi. Jeżlei po glince będzie mocniejsze mycie albo jakiś cleaner to wtedy bez problemu jak najbardziej Bilt Hamber ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Partner forum

kuflik, Nie chodzi mi o glinkę no name temachem tylko o oryginalną glinkę Japońską z nr patentu która też ma u siebie temachem i np mr cleaner a także poorboy's i Dodo juice też z tej samej glinki korzystają.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.