Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

...woskowanie karoserii za pomocą Turtle Wax Platinum Series Protective Extra Gloss.

...

Strach pomyśleć co by było gdybym zastosował coś droższego :o

No wlasnie strach, bo TW PEG jest bardzo trwaly i moglo by sie okazac ze te drogie srotki przy nim wymiekaja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko woskowane 2 kwietnia . Najperw Cleaner Sonusa póżniej PB BH i na koniec NXT 2.0. Tydzień póżniej mycie , a 13 kwiet. rano na początku deszczu zrobione zdjęcie tel. komórkowym . Autko znowu przykurzone , będzie co w sobotę czyścić :D

59442a6fc472c_Zdjcie016.jpg.34455b2f06e1ae3b1f786883af089b7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na początku stycznia z ciekawości zrobiłem mały test, z nudów wypolerowałem pól maski i błotnik pastami Scholla, następnie położyłem djlp i na to colli 476. Od tamtego czasu samochód jeździł i cały czas stał pod chmurką. Wczoraj postanowiłem się za niego zabrać, dokładne płukanie, wrzuciłem pianę VP zmieszaną z Apc. Po umyciu samochodu nie zauważyłem żadnych kropelek i woda również nie spływała. Byłem pewny że wosk już dawno powiedział papa.

Przed godziną wyglądam przez okno i zdumiony widzę kropelki na nawoskowanej części i błotniku, byłem naprawdę bardzo miło zaskoczony.

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie Focusa Rsa na którym od jakiegoś miesiąca leży sobie HDC i Carbon.

 

imgp2938.jpg

imgp2936m.jpg

imgp2934b.jpg

imgp2932k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleaner Duragloss Polish & Cleaner #101, wosk POLISHANGEL® Concours De Beauty.

Zdjęcia 10 dni po nałożeniu wosku (jedna warstwa), pierwsze mycie, użyty szampon POLISHANGEL® Ecorinseless Hyper Wasch Concentrate.

Niebawem pełen test w/w wosku.

 

c381011ba1d8d6c7.jpg

9ef511fcfa47c858.jpg

Meguiar's Endurance High Gloss

cf24633977affacd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko przykurzone po trasie ok 400km, akurat nabijałem klimę i spadł deszcz.... no i ukazały się kropelki, więc zrobiłem fotkę (komórką bo tylko to miałem pod ręką)

Mycie + glinka ; UC-ręcznie ; DC2-ręcznie ; Megs Gold Class Carnauba

 

zdjcie0272u.jpg

 

zdjcie0273.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaceGlaze 42 coś chyba długo nie wytrzymał - chyba QD Megsa dał mu w kość. Po tygodniu nie było go na aucie.

Znowu wrócił wosk #16 który jak dla mnie jest naprawdę świetny.

 

Kropelki po deszczu dziś, wosk kładziony w czwartek czyli 4 dni temu.

 

DSC01310.jpg

 

DSC01309.jpg

 

DSC01304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.