Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam UQW aczkolwiek po raz pierwszy użyłem w tamtym tygodniu , tydzień poleżał , szampon Shiny Garage orange go nie zeżarł całkowicie , więc nie jest źle. Efekt po aplikacji naprawdę fajny :) . Dalszych spostrzeżeń nie będzie bo już na lakierze wylądował Shery Glaze i Zymol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UQW to jak dla mnie jeden z przyjemniejszych quick wax'ów

Aplikacja jak na qw bardzo przyjemna, a i zapach mega (mi się kojarzy z jakimiś słodkimi mentos'ami ;) ).

Kropelkuje bardzo fajnie, niestety nie jest zbyt trwały - 2-3 tygodnie.

 

Wrzucałem już chyba w tym temacie, ale apropos kropelkowania UQW Megs'a:

 

Na lakierze

7457014254_13aac4d285_z.jpg

 

Na matowej folii

7457030192_bd0da98902_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, a auto trzymane w sterylnych warunkach, jeżeli go jeszcze nie myłeś, przy takiej pogodzie jaką mamy tej wiosny.

 

Jeździ po budowach, więc generalnie mało dbane jest :D Może jakiś dłuuugi weekend podejdę z maszyną i będzie co wrzucić do PSB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w większym szoku. Bo czarnucha szanuję dbam do przesady. Mycie książkowo, nakładanie książkowo. No wszystko tip top. A dostawczaka umyłem, wytarłem. Bez cleanerów IP i innych ustrojstw. Nasmarowałem colli. Spolerowałem i zobacz jaki efekt kurde się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś po ostatniej robocie powstało. Auto po korekcie, Clearkote Vanilla Moose Glaze na maszynie i jednej warstwie Pete's 53. Fotki po zrobieniu 150 km, częściowo w burzy i po całej nocy opadów:

 

143.jpg

 

144.jpg

 

Trochę niektóre krople są wielkie, ale jak na mój dach-masakrę to chyba nie najgorzej ;).

 

P.S. Ależ te komóry walą foty teraz, jestem w szoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

HydrO2 też mnie zaskoczył pozytywnie :good: Leżał do 2000km (dobre odprowadzanie wody), a później jeszcze przez drugie tyle umierał więc jak na produkt który psikamy i spłukujemy jest kozakiem :mrgreen:

 

Bardzo poprawia śliskość, co było dla mnie kolejnym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawial nie raz Evo jesli czarne auto to tylko powloka. Mam/mialem czarny lakier wiem jak jest z dbaniem i wygladem czarnego. Lakier Audi do miekkich nie nalezy, a w przypadku samochodow powtornie lakierowanych to juz jest spora roznica z powloka i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zabaw z Megsem Ultimate Quik Wax ciąg dalszy :)

 

oglądać w przynajmniej 720 ;)

 

jestem ciekawy trwałości, bo mega pachnie i daje bardzo fajną śliskość i gładkość 8-):good::good:

 

Na Landzie lezal nawet 1,5 miesiaca. Po myciu mocna piana odzyl ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Miałem okazję stosować HydrO2 na bardzo zajechanym czarnym uni. Nie zauważyłem żeby poprawiał wygląd. Być może dlatego że spłukujemy jego nadmiar i później musimy osuszyć auto i chyba nie ma już tych olejków które mogłyby cokolwiek wypełnić tak jak w przypadku tradycyjnego QD. Ten produkt ma służyć tylko poprawie hydrofobowości.

 

Czy jest sens stosować QD, nie wiem??? :D Jeżeli chcemy żeby lakier został przyciemniony i nabrał "soczystości" to na pewno. Z tym że należałoby dobrać takie QD, które nie wpłynie negatywnie na odprowadzanie wody przez HydrO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należałoby dobrać takie QD, które nie wpłynie negatywnie na odprowadzanie wody przez HydrO2.

 

tylko, że w takim wypadku nawet jakby QD żle wpłynął na HydrO2 to i tak ma te właściwości w sobie. :) Oczywiście jeszcze zależy od Q Detailera. ;)

A czy ten HydrO2 nie wpływa negatywnie na powłokę, lub warstwę wosku ? Bo takie same właściwości mają hydrowoski używane na myjniach, a cenowo wychodzą znacznie taniej.

Kiedyś jak pracowałem na myjni to mieliśmy z Sonaxa takie białe mleczko, jakoś Sonax Formula się nazywało i też spryskiwało się umyty mokry samochód, chwilę odczekiwało i płukało ( ja dodatkowo jeszcze przecierałem auto z tym nałożonym środkiem gąbką, delikatnie wcierając ruchami jakbym nakłądał wosk - tyle, że szybciej ) i kropelkowanie było bardzo bardzo ładne. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.