Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia mojego Swfita po Meguiar's Tech Wax 2.0 po 3 tygodniach od nałożenia (a raczej tego co z niego zostało - a jest tego niewiele...). Fakt, że wosk kładziony na auto tylko myte (najpierw Shiny Garage Fruit Snow Foam 2015 z pianownicy, potem mycie zasadnicze Meguiars NXT Car Wash), samochód ma 3 lata, nigdy nie widział glinki, garażowany.

 

Auto po deszczu.

 

http://s296.photobucket.com/user/URSTom ... ow/Swifcik

 

Po lekturze forum planuję na początek przygody zakupić glinkę, jakiś cleaner, Colli 476s + Sonax Extreme Brilliant Shine Detailer i potem wrzucę fotki dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szału nie ma.

 

Delikatnie to ująłeś ;) (po nałożeniu wyglądał tak: http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 181851.jpg ) tym bardziej, że tak jak pisałem prawie 3 lata żyłem w niewiedzy i auto było myte na bezdotykówkach. Do tego raz na 3 miesiące wosk, który dostałem od teścia - Formula 1 w mleczku i myślałem, że dbam o auto :lol: .

 

Po lekturze forum zaczynam zabawę - na pierwszy ogień poszedł zakup myjki i pianownicy. Teraz przyjdzie czas na glinkę i cleanery a jak człowiek nabierze wprawy to i z czasem może wezmę się za jakąś korektę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wolfgang Paintwork Polish Enhancer

*Wolfgang Deep Gloss Paint Sealant 3.0

 

Po około miesiącu od aplikacji i cotygodniowym płukaniu na bezdotyku lakier został umyty zgodnie ze sztuką oraz przetestowałem Sonaxa BSD.

 

fnFbRSq.jpg

 

skKIrPW.jpg

 

m2s73nM.jpg

 

cPOBb8Z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Juice Purple Haze

dodo na czarnym bardzo dobrze podbija głębie , ma fajne krople , ale u mnie dosyć słabo się trzymał

aplikacja dzień wcześniej była

 

tutaj już około 2 tyg po

wspomagany QD angelwax to co pamiętam

 

[mod=Piotrek]Nie cytujemy zdjęć ![/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DODO BlueVelvet położóny na Meguiars D301.

 

Krople maja niepowtarzalny kształt i rozkład. Dach jest specyficznym elementem samochodu - w pewnym sensie to wycinek kuli, dodatkowo to krople po nocnym deszczu.

"Naturalne krople" wygladaja nieco inaczej niz krople sztuczne widziane w relacjach - woda ma nieco inny sklad i sa inaczej "aplikowane" :-]

 

15p30bp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.