Skocz do zawartości

Środki Menzerna - opinie


mieszacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Menzerna Polish Sampler Kit w CYC jest "OUT OF STOCK" kosztował 26.95£.

 

Jest za to w "shinearama" za 30.95£. Tam mamy 5% zniżki plus przesyłka FedExem £9, czyli wyszłoby ok. 150 zł za zestaw 4-ro butelkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to właśnie opakowania, bo przeważnie takie kupić można tylko w większych ilościach. Znalazłem coś, ale koszty są na poziomie 3,5 zł za butelkę (taką znalazłem na szybko, ale bez dozownika zamykanego). Jak macie coś lepszego to dajcie znać.

 

Teraz tak: 4 x załóżmy 4 zł za butelkę to jest 16 zł. Przesyłka w PL jakieś 10 zł PP. To daje 26 zł doliczonych kosztów (jeżeli kurier UPS to mam za 23 zł za przesyłkę).

 

Podsumujmy przy 3 różnych preparatach (compound, polish, finish):

 

Power Gloss PO S100 - Ł18

Power Finish PO 85 RD 3.02 - Ł20

Final Finish PO 85 RE 5 - Ł18

Przesyłka - Ł10

 

W sumie: Ł66 * 4,8 PLN = 317 zł + 4*26 zł = 317 zł + 104 zł = 421 zł

 

To jest koszt na 4 osoby czyli na 1 osobę wychodzi 105 zł za 3 butelki 250 ml Menzerny.

 

Jak macie jakieś propozycje a propo pustych butelek to wrzućcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ktore pokazalem to sa od napojow 330 ml z korkiem otwieranym do past mysle ze bardzo fajnie sie nadaja - napisalem ze troche potrwa ale okazuje sie ze mam z 12 sztuk na dzis (wczoraj przeszukalismy z zona dom) :P

Jesli sie znalazly by jeszcze ze 3 osoby to mozna zamowic 3 x 2litry - a pojemniki dozbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ktore pokazalem to sa od napojow 330 ml z korkiem otwieranym do past mysle ze bardzo fajnie sie nadaja - napisalem ze troche potrwa ale okazuje sie ze mam z 12 sztuk na dzis (wczoraj przeszukalismy z zona dom) :P

Jesli sie znalazlo by jeszce ze 3 osoby to mozna zamowic 3 x 2litry - a pojemniki dozbieram :)

 

12 sztuk to mało.

 

Rzućcie proszę okiem może coś znajdziecie w internecie. Tak jak mówię, znalazłem teraz jeszcze na allegro coś tańszego, ale ze zwykłą, plastikową nakrętką także średnio będzie dobrze dozować tak produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.