Skocz do zawartości

Latarka taktyczna Led Lenser P7


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Juz kiedys o tym myslalem jak przegladalem forum. Tylko ze do tego trzeba rdzen dorabiac, pierdoly, znajac moj nadmiar czasu (w zasadzie jego brak) i cierpliwosc to skonczyloby sie to rozbebeszeniem latarki i wrzuceniu do pudelka, za trzy lata bym sobie o niej przypomnial albo w miedzy czasie kupil x21 ;) Musze napisac do ktoregos z swiatelka.pl czy by mi tego nie zrobil za rozsadne wynagrodzenie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cenę gołego maglite + cena wykonania heatsinka + dioda + sterownik + nowe szkiełko = można kupić spokojnie coś gotowego, co będzie całkiem przyzwoicie świecić. Plus przerobionego maglite, że można stosować baterie/akumulatory R14 bądź R20.

 

Ciekawą modyfikację maglite można zobaczyć poniżej, niestety koszty też nie są małe.

 

http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t ... te&start=0

 

Przeważnie jest tak, że ktoś się napali żeby przerobić maglite na coś mocniejszego ale w trakcie jak policzy ile kasy i czasu potrzeba to rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas G, ale maglite chyba ma gotowe moduły na sprzedaż;p

 

Nie widzialem, nie znalazlem :(

 

Ciekawą modyfikację maglite można zobaczyć poniżej, niestety koszty też nie są małe.

 

http://www.swiatelka.pl/v...maglite&start=0

 

dokladnie to zapamietalem... ale wykonanie tego tak jak piszesz... i koszta i czas :(

 

 

ydawało mi się, że jesteśmy trochę zakręceni na tym forum, ale modowanie latarek - to dopiero hardkor....

 

Kazdy ma jakies zboczenie, problem pojawia sie wtedy gdy tych zboczen masz kilka... albo o kilka za duzo. Wtedy jestes juz prawdziwym zboczencem, 24h doby starcza Ci na przejzenie nowosci w Twoich zboczeniach a gdzie reszta?

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Dodatkowo ma kiepskie zasilanie.

 

co masz na myśli pisząc kiepskie? Używam dość intensywnie od października i nie stwierdziłem żadnych problemów z zasilaniem, poza tym na pierwszym komplecie aku wytrzymała prawie 2,5 miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impulsator, to poleć prosze coś typu Led Lensera.. będzie pod latarką jak już pisałem oglądany lakier, więc żeby była głównie do tego przystosowana.

 

No dobra sklep neolux moge ominąć, ale sama latarka (Cree XP-G R5) będzie dobra, czy warto zapłacić 3x tyle za ten led lenser?

np. http://allegro.pl/latarka-zoom-cree-xp- ... 23580.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem na allegro latarki LED LENSER P7 i różnią się one diodą w jednych jest dioda Cree 3 Watts w innych High End Power LED lub Cree o mocy 4,45 Watta Latarka ma służyć do inspekcji lakieru i nie wiem czy brać obojętnie jaką czy czymś się one różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zakupilem swego czasu LL T7 i jako latarka jest to swietne urzadzenie, male, poreczne, dysponujace duza iloscia swiatla. W poszukiwaniu niedoskonoalsci lakieru radzi sobie dobrze, jednak sadze, sun gun 3M'a wylapuje duzo lepiej niechciane swirlsy. Czekam wlasnie na 3M, ma byc za jakies 2-3tygodnie to zrobie test porownawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem LED LENSER P5. Jest mniejsza, słabsza od P7, ale również znacznie tańsza. Mogę zdecydowania polecić do amatorskiej inspekcji lakieru. Ilość światła mimo, że ma połowę lumenów w porównaniu do P7 (100/200), bardzo ładnie pokazuje wszelkie niedoskonałości lakieru. Jedyny minus to mała powierzchnia światła, ale jak napisałem dla amatora wystarczy jako budżetowe narzędzie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, tak jak obiecałem wstawiam kilka fotek z użyciem Led Lenser P5. Nie bardzo umiałem zrobić dobre zdjęcia, na żywo o wiele lepiej wszystkie rysy widać pod tą latarką.

Ogólnie lakier w aucie mam w dobrym stanie, jest już po pierwszej amatorkiej korekcie DAS6, zostały praktycznie tylko głębsze rysy ( na następny raz :-]:ad: ) no i pierwsze swirlsy, które pojawiły się na nieoryginalnie lakierowanych drzwiach.

Tak czy inaczej latarkę polecam. Cena w PL ok 200zł, ale można wiele taniej kupić np na Amazon'ie.

ll1.jpg

ll2.jpg

ll3.jpg

ll4.jpg

ll5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.