Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na jeden z grub FB Post o polerce firmy Majster Polska, widziałem wcześniej przewija się na allegro nawet z dobrymi opiniami, ale nie brałem jej pod uwagę w ogóle, a jak już wspomniałem na pewnej grupie spotkałem się z dobrymi opiniami co było dla mnie zaskoczeniem... Co myślicie? ktoś może używał? Nie chodzi mi o profesjonalne używanie tylko hobbystycznie raz na jakiś czas bez większych wymagań. 

 

https://allegro.pl/oferta/polerka-samochodowa-mimosrodowa-oscylacyjna-1600w-z-regulacja-3-x-gabka-13987444850?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=e93f097a-83b0-4da5-afd2-b2c84013a851&utm_content=8ade189c9ea5#

https://allegro.pl/oferta/polerka-samochodowa-szlifierka-oscylacyjna-mimosrodowa-da-pasta-menzerna-13988424209?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=e93f097a-83b0-4da5-afd2-b2c84013a851&utm_content=7e8de34512b9#

 

 

 

Screenshot_2024-05-14-06-34-39-91_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się o polerce którą wstawiłeś ale mogę Ci polecić w raz z innymi forumowiczami polerkę z Julii która jest nieznacznie droższa od tej którą podlinkowałeś a spokojnie wystarczy Ci do hobbystycznych działań jak i tych bardziej profesjonalnych 😊

 

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-oscylacyjna--014139/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw9IayBhBJEiwAVuc3fuW7xkDcOqfA5rDIzly2l5AWWqpb7QDj8D-dt3Q4ffCsVYWEBe5veBoCo7QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sztefan24 napisał(a):

@rych5800 same maszyny mogą być dobre ale widać spore oszczędności jak np. dwumetrowy kabel (pewnie sztywny jak pręt zbrojony). Nie wiadomo jak z wymiana tarcz na 125 - nie wiadomo od jakiej maszyny podejdą.

Kabel to nie problem zawsze można go wymienić lub przedłużyć, co do talerza też można zmienić na mniejszy gwint jest podobno jak w maszynach 8mm 5/16.

@SerowyCheetos tak znam tą legendarna już polerke 😁 też się nad nią zastanawial ,ale znalazłem temat właśnie Majstra i może warto spróbować i wesprzeć polską firmę 😁

29 minut temu, sztefan24 napisał(a):

@rych5800 same maszyny mogą być dobre ale widać spore oszczędności jak np. dwumetrowy kabel (pewnie sztywny jak pręt zbrojony). Nie wiadomo jak z wymiana tarcz na 125 - nie wiadomo od jakiej maszyny podejdą.

Kabel to nie problem zawsze można go wymienić lub przedłużyć, co do talerza też można zmienić na mniejszy gwint jest podobno jak w maszynach 8mm 5/16.

@SerowyCheetos tak znam tą legendarna już polerke 😁 też się nad nią zastanawial ,ale znalazłem temat właśnie Majstra i może warto spróbować i wesprzeć polską firmę 😁

45 minut temu, sztefan24 napisał(a):

@rych5800 same maszyny mogą być dobre ale widać spore oszczędności jak np. dwumetrowy kabel (pewnie sztywny jak pręt zbrojony). Nie wiadomo jak z wymiana tarcz na 125 - nie wiadomo od jakiej maszyny podejdą.

Kabel to nie problem zawsze można go wymienić lub przedłużyć, co do talerza też można zmienić na mniejszy gwint jest podobno jak w maszynach 8mm 5/16.

Przeprasza, ale coś mi się namieszało i wyszedł podwójny post ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SerowyCheetos napisał(a):

No jeśli nie boisz się kupować kota w worku to jak najbardziej.

Ja jednak nie kombinowałem, kupiłem „legendę” i ani trochę nie żałuję 👍🏾

Powiedz mi jaki do niej pad dokupić 125mm?  jaka pastę polecisz na początek ? Nie chce dużo ingerować w lakier chce tylko usunąć drobne i średnie rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pady honey combination i jestem z nich mega zadowolony a przy okazji nie kosztują dużo. A co do pasty no to myślę że 3D One Hybrid spełni twoje oczekiwania (siłę cięcia regulujesz padami) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać mój pacjent to BMW E91 z lakierem A52, myślisz, że zestaw jaki podałeś spełni swoją rolę ?

6 godzin temu, SerowyCheetos napisał(a):

Ja kupiłem pady honey combination i jestem z nich mega zadowolony a przy okazji nie kosztują dużo. A co do pasty no to myślę że 3D One Hybrid spełni twoje oczekiwania (siłę cięcia regulujesz padami) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki efekt finalny będzie dla Ciebie zadowalający, jak mocno porysowany jest lakier. Dla świętego spokoju możesz dobrać pastę tnącą na przykład 3D 500 która tak samo jak One Hybrid możesz kupić w mniejszych pojemnościach i wtedy ogarniesz prawie każdy lakier 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta buma to nie honda i tylko ją posmyrasz pastą 3D one . Nie wiem co tak wszyscy mają parcie na one step? Przecież żeby go zrobić dobrze, to zejdzie więcej czasu niż przelot pastą i padem cutingowym , a potem zmiana pada i pasty na wykańczającą i szybkie posprzątanie bałaganu  . 

Kup sobie zestaw Honey od Nowickiego i działaj! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lakier nie jest jakoś porysowany ogólnie jest ok, jest to 13 letnie auto wiadomo lakier stracił blask i ten blask chciałbym mu przywrócić i wiadomo znajdą się jakieś ryski które też bym chciał zlikwidować.

A co myślicie o tej paście ?

Mam w tym sklepie fajna promoke na produkty od zvizzerw i tak myślałem żeby się skusić 

https://sklep.motogo.pl/zvizzer-medium-cut-orange-3000-pasta-polerska250ml

Screenshot_2024-05-14-23-02-32-25_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.