Skocz do zawartości

FIREBALL PH3 SHAMPOO


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

PH3 SHAMPOO

DSC09605.jpg.4067ff8b0d6a768e66ed9b53fb22cbaf.jpg

SKONCENTROWANY SZAMPON O KWAŚNYM PH
Dedykowany dla powłok i wosków

PH3 SHAMPOO to specjalistyczny, łagodny, kwaśny szampon samochodowy z doskonałym działaniem czyszczącym. Szczególnie polecany do pielęgnacji powierzchni zabezpieczonych powłokami ceramicznymi lub woskami. Usuwa zanieczyszczenia, w tym w szczególności tzw. water spoty czyli kamienny osad.

MOCNE STRONY:
+ Bardzo wydajny
+ Kwaśne pH (dedykowany dla powłok i wosków)
+ Usuwa plamy po twardej wodzie (tzw. water spoty)
+ Gęsta piana i poślizg przy myciu
+ Piękny zapach

SPOSÓB UŻYCIA

PRZYGOTOWANIE:
Zabrudzoną powierzchnię oczyść wstępnie za pomocą dedykowanych preparatów (piana aktywna, pre – wash). Możesz też użyć PH3 SHAMPOO jako pre-wash (stosując odpowiednie stężenie)

APLIKACJA:
Przed użyciem mocno wstrząśnij.
Rozcieńcz preparat z wodą w stosunku 1:600 - 1:1000
Wlej odpowiednią ilość szamponu do wiadra i spień wodą pod ciśnieniem.
Umyj roztworem z szamponu za pomocą rękawicy.
Spłucz dokładnie wodą i osusz powierzchnię.

ZALECENIA:
Większa ilość szamponu nie usprawni mycia . Warto dokładnie odmierzyć stosowaną ilość szamponu – możesz obliczyć proporcje za pierwszym razem, a potem korzystać ze sprawdzonej metody.
Podczas mycia korzystaj z dwóch wiader – w jednym przygotuj roztwór szamponu z wodą, a w drugim wodę do płukania rękawicy.
Zaopatrz się w separator w wiadrze, który zapobiega unoszeniu się zanieczyszczeń z dna. Dzięki temu możesz dokładniej wypłukać rękawicę minimalizując ryzyko mechanicznego porysowania lakieru podczas mycia.

Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.

UWAGA:
PH3 SHAMPOO może być użyty jako pre-wash. Stosuj wówczas następujące zalecenia: Użycie jako pre-wash / mycie kół: pianownica ręczna (rozcieńcz z wodą w stosunku 1:15 – 1:25), pianownica PA (rozcieńcz z wodą w stosunku 1:5 – 1:10). Nie doprowadź do zaschnięcia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Trzy razy miałem przyjemność myć tym szamponem auta. Dwa razy myłem zabezpieczone auto, jeden raz golasa.

15 ml na wiaderko wody i jest super piana.

Zapach bardzo przyjemny.

Szampon nie jest kilerem - wosków nie zdejmuje. Na niezabezpieczonym aucie, sporo waterspotów zdjął. ale wiadomo, nie tyle co Aqua Sour APC.

Do pielęgnacji aut z zabezpieczeniem, co któreś mycie - bardzo dobry produkt👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIREBALL mam i już kilka myć za mną. Jest KOZAK 😄

Pytanie do Was: czy może być używany do bieżącego mycia auta zabezpieczonego powłoką Max Protest UNC-R (to nie jest chyba typowa powłoka ceramiczna)? 

Bieżące mycie mam na myśli co 2-3 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 4.03.2024 o 12:55, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@FIREBALL mam i już kilka myć za mną. Jest KOZAK 😄

Pytanie do Was: czy może być używany do bieżącego mycia auta zabezpieczonego powłoką Max Protest UNC-R (to nie jest chyba typowa powłoka ceramiczna)? 

Bieżące mycie mam na myśli co 2-3 tygodnie. 

To szampon specjalistyczny, więc nie zalecamy go do każdego mycia. A w temacie powłoki Max Protect nie jesteśmy w stanie się wypowiedzieć, bo nie znamy tego produktu i nie wiemy, jakie są zalecenia producenta. W przypadku standardowych powłok ceramicznych i grafenowych nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.