Skocz do zawartości

Cleantle - mamy parę pytań do Was!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć wszystkim

Chcieliśmy zadać Wam parę pytań  na temat naszych produktów. Będziemy wdzięczni jeśli będziecie kopiować pytania i obok wklejać swoje odpowiedzi! Pomoże nam to stale zwiększać jakość naszych produktów.

1. Który produkt z naszej gamy przypadł Wam najbardziej do gustu. Wymień co najmniej jedną cechę, która jest dla Ciebie kluczowa w tym produkcie?

2. Który produkt z naszej gamy przypadł Wam najmniej do gustu i według Was wymaga poprawy? Wymień minimum jedną cechę, którą trzeba poprawić.

3. Który zapach z naszej gamy produktów przypadł Ci najbardziej?

4. Który zapach z naszej gamy produktów przypadł Ci najmniej?

5. Jakiego produktu najbardziej brakuje CI w naszej gamie? Wymień minimum 1 najważniejszą cechę tego produktu - jaki powinien być?

6. Czy chcesz coś od siebie dodać? 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Admire - łatwość aplikacji, wygląd samochód po robocie. Po przygodach z innymi produktami ten mnie kupił całym sobą 😁

2. Deiron Mam - zdarzyło mi się, że przyschnąl podejrzanie szybko. Jak na zewnątrz tak i w garażu. Nie narobił szkód, ale wiem, że jak to zobaczyłem to stres mnie troszkę obleciał. Może jest opcja dodania czegoś by wydłużyć czas jego pracy?!

3. Fruits Scent.

4. Siła zapachów jest na tyle stonowana, że nie przeszkadzają. 

5.  Zapachy samochodowe/ odświeżacze powietrza 🤔

6. Większość Waszych produktów trzyma poziom i oby tylko nic się nie zmieniło w tej materii 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@zeea Co do deiron mana - przyglądniemy się chociaż tutaj albo idziemy w szybkie spłukiwanie i krótszy czas przysychania (tu też dużo zależy od warunków) albo w dłuższe spłukiwanie (mocniej się będzie pienił) i dłużej schnął. Trzecia opcja to zrobić drugi bardziej żelowy który wolniej wysycha (taki półżel).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle

1. Wyróżniłbym dwa produkty czyli Glass Cleaner bo nie odparowuje odrazu, fajnie zbiera, nie zostawia smug i bardzo ładnie pachnie. Drugi to tech Cleaner bo super zmiękcza wodę i dotyka a przy tym ma fajny, oryginalny zapach. 

2. Z tych z których korzystałem tylko interior Cleaner jakoś mi nie podchodzi. I nie to, że produkt jest jakiś słaby ale po prostu są lepsze - nie podchodzi mi do końca zapach jeśli mam się do czegoś przyczepić. 

3. Ten z Glass Cleanera

4. Ta pomarańcza z interior Cleanera właśnie.

5. Mam tyle chemii, że nie czuję mieć coś więcej i to jeszcze konkretnie z cleantle. Może neutralna piana o ładnym zapachu, która potrafi sobie poleżeć, taki letniak.

6. Butelki są strasznie słabe. Odkształcają się pod małym naciskiem, wybrzuszają im się denka i butelką minimalnie się buja na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@sztefan24
6. apropo tego pkt. Które butelki masz? Bo większość produktów już jest w butelkach HDPE które są twarde. Wcześniej mieliśmy trochę PET i trochę HDPE. Zrezygnowaliśmy już z PET które rzeczywiście trochę miękkie były i się odkształcały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle ciężko wybrać po jednym produkcie 😛 

1. Industrial Degreaser. 1:5 leci u mnie na każdy zewnętrzny plastik przed powłoką. Do tego rewelacyjnie czyści pady/aplikatory. Nie ma strachu że narobi biedy na plastikach tak jak inne mocne APC. Ostatnio zastanawiałem się czy dałoby radę nim myć opony. 1:5 jest na tyle silny że znacznie osłabia niektóre lekkie powłoki. 

Interior QD jako produkt psiknij, przetrzyj, zapomnij. Fajne jest to że pieni się jak typowe APC ale jednocześnie odparowuje jak coś na bazie alkoholu oraz brak przyciemniania. 

Glass Cleaner idealnie sprawdza się latem przez wolne parowanie. 

2. W Screen Washu brakuje mi mocniej wyczuwalnego zapachu. W sumie to praktycznie nic nie czuć gdy się go używa 😉 

Hydroglass super pachnie i zostawia szybę bardzo śliską ale przez zalecaną metodę aplikacji czyli równomierne opsikanie szyby jest mało wydajny. Domyślam się że taka grubsza aplikacja niż poprzez przetarcie nawilżoną fibrą zwiększa trwałość zabezpieczenia, no ale jest okazja wypomnieć to piszę 😛 

Ceramic booster trochę szybko traci ładne kropelki u mnie. Śliskość, szklistość, samooczyszczanie jest rewelacja ale ładne hydro dość szybko znika. 

3. Lubię każdy. Nawet ten kontrowersyjny orange juice bo w przypadku degreasera stara się maskować zasadowy zapach. Pozytywnie zaskoczył mnie sandalwood - delikatny, stonowany i pasujący do pielęgnacji skóry. Nienawidzę mega skórzanych zapachów, bo taki zapach nie pasuje do większości nowoczesnych aut. 

4. Żaden mi nie przeszkadza. Może ten pink grapefruit, ale tylko dlatego, że trochę mi się już znudził, bo interior qd oraz citrus foam używam bardzo często.

5. Poproszę puste butelki HDPE 0,5l z gualą, tara (cechy: żeby rozpuszczał smołę w sensownie krótkim czasie i nie było ryzyka że uszkodzi reflektory i plastiki), kwas (bezpieczny i skuteczny, oprócz felg możliwość stosowania jako water spot remover) oraz aplikatorki do Admire w wielopaku! 😛 

6. Czy w APC2 był wzmacniany zapach? Miałem starą butelkę i przy 1:10 praktycznie nic nie czułem. Mam teraz nowszą butelkę i przy 1:10 czuję już ten zapach tak w punkt, czyli delikatnie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Glass Cleaner. Lubie go i ten delikatny zapach. Ładnie czyści i super odparowywuje. Współpracuje z każdą fibra. 
 

kwasny szampon też super jak dla mnie 🙂 

5. Brakuje mi Tara choć wiem że pewnie będzie. Wiem że to trudny temat ale czekam. Znając Was pewnie będzie bezpieczny i o to chodzi bo szukam też bezpiecznego by pracować nim na folii ppf. 
czekam także na akcesoria fajnie by było gdyby były nowe fibry z gładkim splotem 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z tak w apc wzmocnilismy zapach i pienienie.

industrial degreaser mozesz uzywac do mycia opon

aplikatorki do powlok będą dostępne w sprzedaży lada moment - mieliśmy trochę zawirowań z opakowaniami.

Co do screen wash  - zastanawiamy się czy nie usunąć zapachu - mało czuć a jak zwiększymy to mocno podbije cenę a chcemy żeby to byl produkt w super cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle
1. Glass Cleaner - dobrze czyści, nie zostawia smug, nie odparowuje od razu przez co jest czas na wypracowanie go na szybie a przy dotarciu drugą suchą fibrą momentalnie odparowuje, no i super pachnie

2. Ceramic booster - szybko traci hydro, oczekiwałem dużo większej trwałości

3. Zapach zielonej herbaty z glass cleanera

5. Tar and glue remover

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Glass Cleaner - super produkt

2. Interior Cleaner + coś po sobie zostawia, zostają smugi, nie sprawdza się np. na ekranach lcd,  APC - - mogłoby lepiej nieco zbierać, choć ponoć ma dłużej poleżeć, ale ja nie zobaczyłem różnicy

6. Szkoda, że etykiety na butelkach nie są błyszczące tylko matowe łapią brud i się niszczą, napisy z nazwami produktu mogłyby być bardziej wyraziste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przerobu, więc nt. produktów się nie wypowiem, ale pod poniższym się podpisuję

9 minut temu, maciek-drummer napisał(a):

napisy z nazwami produktu mogłyby być bardziej wyraziste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej propozycja bo za dużego doświadczenia nie mam z waszymi produktami ale może się na nią skusicie bo chyba żaden polski producent jej nie ma
5. Szampon rinseless, o ładnym zapachu, dobrej koncentracji, i przede wszystkim czysty, bez dodatków coś na wzór N914


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@maciek-drummer 2. co do tego pkt to antybakteryjny dodatek. Lepiej rzeczywiście sprawdzi się przy ekranach LCD Interior QD.

3. Nie ma znaczenia czy etykieta jest matowa czy błyszcząca pod kątem brudzenia się 🙂 Po prostu nasze są białe i więcej na nich widać niż na czarnej lub szarej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@maciek-drummer to jak z zapachami, każdy ma swoje preferencje   🙂 ze względu na styl minimalistyczny jakim operujemy pasują do nas matowe. A akcentem błyszczącym jest sygnet i kategoria produktu  🙂 wszystko jest przemyślane i nie ma tu żadnej losowości ale oczywiście każdy lubi co innego. Najważniejsze żeby produkty były bardzo dobre 😄

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2024 o 14:50, Cleantle napisał(a):

1. Który produkt z naszej gamy przypadł Wam najbardziej do gustu. Wymień co najmniej jedną cechę, która jest dla Ciebie kluczowa w tym produkcie?

Powłoka Admire. Nie mam ulubionej cechy ale jak już mam coś  wskazać to łatwość aplikacji. Póki co niewiadomą dla mnie jest trwałość. 

W dniu 12.02.2024 o 14:50, Cleantle napisał(a):

2. Który produkt z naszej gamy przypadł Wam najmniej do gustu i według Was wymaga poprawy? Wymień minimum jedną cechę, którą trzeba poprawić.

TFR. Skuteczność. Jest po prostu taka sobie. 

 

W dniu 12.02.2024 o 14:50, Cleantle napisał(a):

5. Jakiego produktu najbardziej brakuje CI w naszej gamie? Wymień minimum 1 najważniejszą cechę tego produktu - jaki powinien być?

Kwasu do felg takiego jaki mieliście wcześniej. 

W dniu 12.02.2024 o 14:50, Cleantle napisał(a):

3. Który zapach z naszej gamy produktów przypadł Ci najbardziej?

Ten z wheel cleanera. 

W dniu 12.02.2024 o 14:50, Cleantle napisał(a):

4. Który zapach z naszej gamy produktów przypadł Ci najmniej?

Każdy który przypomina pomarańczę czy cytrynę. Ja po prostu nie przepadam za takimi zapachami. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@xadamx

2. Jeśli potrzeba coś mocniejszego niż TFR to warto rozważyć industrial degreaser  🙂 jest trochę mniej bezpieczny (ale bezpieczniejszy niż większość TFRow) a ma wyzsza moc niż TFR. Z tym że nasz TFR w 9/10 przypadkach radzi sobie tak samo jak inne TFR'y a dwa że zawsze w drugim kroku mamy jeszcze mycie szamponem więc TFR nie musi domyc do 0 auta  😉 na pewno troszke dłużej trzeba mu dać polezec (wolniej troszke reaguje niż typowy TFR ale za to nawet na ciepłej powierzchni nie odparuje tak  szybko i nie zostawi dziwnych sladow).

5. Kwasu nie będzie takiego jak w Cleantech 🙂 pracujemy nad bardzo mocnym Degreaserem do felg który będzie ściągał rdze, nagar, przypalony brud ale to nie będzie raczej kwasowy produkt. Korzystamy z rozwiązań których próżno szukać u producentów chemii samochodowej więc zastępstwo będzie ale nie koniecznie na bazie kwasu. Do waterspotow będzie inny produkt  za to  😉 w tym roku jeszcze trochę ciekawych premier nas czeka.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Waszego TFRa to niestety wg mnie sromotnie przegrywa z ADBLem. Nie pomyślałem żeby użyć Waszego Degreaser-a do tego celu. Leży mi na półce, bo kupiłem głównie z myślą aby używać go do komory silnika, zawiasów przy drzwiach ale nie miałem jeszcze okazji wypróbować. Jakie stężenie jako prewash proponujecie użyć? 

2 godziny temu, Cleantle napisał(a):

5. Kwasu nie będzie takiego jak w Cleantech 🙂

Szkoda, bo jest bezkonkurencyjny. 

Jeśli zaś chodzi o produkt WSR to uważam, że możecie odpuścić. Od dłuższego czasu wolę stosować typowy kwas w jakimś rozcieńczeniu niż bezskutecznie bawić się różnymi WSRami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.