Skocz do zawartości

Car Soap 1000:1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

CAR SOAP

OPIS PRODUKTU

Enzo Coatings CAR SOAP - szampon doskonale sprawdzający się do mycia powierzchni zabezpieczonych powłokami. 
Dzięki odpowiednio dobranym składnikom skutecznie oczyszcza lakier. Świetnie „odtyka” zabrudzone powłoki, przywracając hydrofobowość. Szampon skoncentrowany 1000:1 (10ml szamponu na 10l wody.)

 

332337269_900057431314912_544289845743207660_n.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@e36ace Widziałeś 😄 Nawet Ci to podsyłałem kiedyś łącznie z testem piany 😄 też jest tutaj 😄 A znamy sie nie od dziś nawet ostatnio małe handle woskowe robiliśmy 😅 

A dodam od siebie że to jest jeden z moich ulubionych szamponów i czesto po niego siegam tak jak i piana aktywna 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 minut temu, Streat napisał(a):

@e36ace Widziałeś 😄 Nawet Ci to podsyłałem kiedyś łącznie z testem piany 😄 też jest tutaj 😄 A znamy sie nie od dziś nawet ostatnio małe handle woskowe robiliśmy 😅 

A dodam od siebie że to jest jeden z moich ulubionych szamponów i czesto po niego siegam tak jak i piana aktywna 😄 

możliwe, za dużo tematów w głowie hehe 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 godziny temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@e36ace to jest czysty szampon, który nie zaburza właściwości LSP, tak? 

to jest czysty szampon jednak jak każdy albo większość może chwilowo zaburzyć hydro ponieważ jest to związane z chwilową zmianą napięcia powierzchniowego

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor
23 godziny temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

"Za Ciebie drogo zapłaciłem, ale mnie się opłaciło" - tak mi się spodobał, że zamówiłem butelkę 😄 

super 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.