Skocz do zawartości

Cleantle - Tire Dressing


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Mamy dla Was ostatnią nowość w tym roku.

Tym razem Tire Dressing!

 

Tire Dressing to nowoczesny produkt do pielęgnacji i zabezpieczania opon,
elementów gumowych oraz zewnętrznych elementów plastikowych.
Nie zawiera w składzie szkodliwych lotnych węglowodorów. Jest na bazie emulsji
wodno-olejowej i polisiloksanów.
Charakteryzuje się łatwą aplikacją i długą trwałością. Chroni opony przed
płowieniem, tworzy powłokę hydrofobową i opóźnia proces brudzenia się opon.
Nadaje eleganckie satynowe wykończenie.
Dostępne pojemności: 500ml, 1l, 5l

Sugerowana cena:

500ml - 59,99 zł

1l - 99,99zł

5l - 399,99 zł

 

 

tire_dressing_500ml_202310_3(1)_1000.jpg.9c43d7c4c66d46a7e45357ddea818ea0.jpg

Cechy produktu:
● półżelowa konsystencja, która ułatwia i przyspiesza aplikację
● nie zawiera szkodliwych lotnych węglowodorów
● hydrofobowy
● wydajny
● może być używany na suchą lub mokrą oponę
● użyteczny także na elementach plastikowych i uszczelkach
● można warstwować, aby nadać większy połysk
● zapach: Soapy

Rozcieńczanie:
Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia:
1. Wyczyść dokładnie opony i je osusz.
2. Wstrząśnij i nałóż produkt na aplikator gąbkowy lub pędzel.
3. Rozprowadź dokładnie i zostaw do wyschnięcia.
4. Produkt może być aplikowany także na mokre opony (niższa trwałość).
5. Zaaplikuj drugą warstwę w celu uzyskania większego połysku.

Uwaga! Nie aplikuj produktu na gumowe dywaniki!

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 tanio już było. 
 

uważam ze za drsssing w konsystencji żelowej to nie jest wygórowana kwota. One charakteryzują się wydajnością zazwyczaj. 
 

@Cleantle mnie bardzo przekonuje opcja na mokro 🙂 nie jest tak ważna trwałość ale jak z tydzień poleży aplikując na mokro będzie dobrze 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@sztefan24 jasne są produkty tańsze, są i droższe. Nam zalezalo przede wszystkim aby nie robić typowego dressingu do opon opartego na węglowodorach lotnych. Zwracamy uwagę tworząc produkty na wiele aspektów i zawsze chcemy dodać coś od siebie, nie chcemy kopiować ślepo produktow konkurencji bo nie będziemy konkurencyjni 😉 mamy swoją wizję i misje związana z tą marką i jej się trzymamy. To powoduje że nie zawsze cena koncowa produktu jest dla nas priorytetem. Ba w sumie nigdy nie jest na 1 miejscu. Na 1 miejscu na równi mamy końcową jakość produktu wraz z jego większym bezpieczeństwem względem konkurencyjnych produktow  😉

Tutaj prawie udało się bez piktogramow, wykrzyknik wynika jedynie z konserwantu który musi być aby produkt się nie popsuł w 6 miesięcy.

 

  • Lubię to 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, produkt załapał się na BF w MotoGo. Interesuje mnie aplikacja, może nie na całkiem mokre opony ale po wstępnym osuszeniu. Często przy aplikacji dressingu wypłynie gdzieś woda z rantu felgi, potrzebuje takiego produktu, który można zaaplikować zaraz po myciu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Putkowski07 pamiętaj tylko ze jak mokra opona to już jest ciemniejsza niż sucha wiec efekt widoczny dla oka będzie mniejszy niż jakbyś aplikował na sucha.

Ps. Można też próbować aplikować ze spryskiwacza jakiegoś mniejszego (który nie robi mocnego rozprysku) a następnie przetrzeć raz aplikatorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój już mam. Jutro testy a raczej zarzucam na oponki. Co prawda taśmą zalepiony wzorowo by się nie rozlał po drodze ale korek to dramat. Przepuszcza 😞  będę zmuszony przelać do butli innej tzn jak się uda bo w miarę gesty jest zobaczymy jak będzie w temperaturze pokojowej wyglądał 🙂 

IMG_9360.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle konsystencja wydaje się przyjemna bo nie będzie mocno wchłaniane przez gąbeczki według mnie. Co do korka to przepuszcza i się kiepsko odkręca i zakręca. Teraz kręcę kręcę kręcę by zakręcić i dalej nie zakrecone(łapię za korek i butelka zostaje a korek w dłoni) 😄 osobiście uważam że nakrętki u Was to jedyna słaba strona 🤣🤣 ale też idzie to obejść 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle rozumiem że Wasz dressing nie powoduje szybszego "brązowienia" opon? Bo sporo dressingów na rynku niestety to robi, niby fajny look ale jak spłynie to opona wyglada jakby miała z 10lat...  Jak już jesteśmy przy tym temacie to może znacie odpowiedz dlaczego niektóre dressingi powodują taki efekt? 


Co z Waszym blogiem o ciekawostkach? Kiedyś coś o tym wspominaliście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@skrzat06 to potem sklepy nie dostarczają kompletu 😉 wprowadzimy pompki ale dopiero około kwietnia.

Produkty z triggerami będą już miały nakręcone triggery także od około kwietnia.

@Gardor nie powoduje brązowienia. Nie spotkałem się z takim efektem w sumie, czy masz jakiś konkretny dressing na myśli? Ew czy był na bazie emulsji (bialy mleczny kolor lub zabarwiony) czy rozpuszczalniki (przezroczysty albo kolorowy ale transparentny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gardor napisał(a):

@Cleantle rozumiem że Wasz dressing nie powoduje szybszego "brązowienia" opon? 

 

21 minut temu, Cleantle napisał(a):

Nie spotkałem się z takim efektem w sumie, czy masz jakiś konkretny dressing na myśli? 

Ja tak miałem z K2 Sigma Pro, że opona robiła się brązowa. Konsystencja żelowa, przezroczysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cleantle napisał(a):

Ew czy był na bazie emulsji (bialy mleczny kolor lub zabarwiony) czy rozpuszczalniki (przezroczysty albo kolorowy ale transparentny)

Bardziej chyba te dressingi na bazie rozpuszczalników. Tak na szybko ciężko mi przypomnieć sobie który dokładnie ale np.  autoglym rubber plus cleaner i bodajże black water adbl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.