Jump to content

Cleantle Interior QD

Cleantle

Recommended Posts

• Dystrybutor

Interior QD to produkt dedykowany do szybkiego odświeżenia wnętrza
samochodu. Innowacyjna formuła, która nie zawiera alkoholu, jest bezpieczna dla
wszelkich materiałów.
Z jego pomocą odświeżysz skutecznie tapicerkę materiałową, tapicerkę skórzaną,
ekoskórę, elementy plastikowe, drewniane, winylowe i gumowe, a także ekrany lcd,
szyby i inne. Jednym słowem każdy materiał jaki występuje we wnętrzu Twojego
auta. Interior QD pozostawia po sobie antystatyczną powłokę, która odpycha kurz.
Produkt jest łatwo biodegradowalny.

Cena:  500ml - 25,99 zł

1l - 39,99 zł

5l - 99,99zł

Dostępne pojemności: 500ml, 1l, 5l

Cechy produktu:
● skład w 98% pochodzenia naturalnego!
● czyści i zabezpiecza powierzchnię
● bezpieczny dla każdej powierzchni w samochodzie, brak piktogramow
● nie zawiera alkoholu
● antystatyczna powłoka
● matowe wykończenie
● zapach: Pink Grapefruit

Rozcieńczanie:
Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia:
1. Spryskaj mikrofibrę, a następnie przetrzyj zabrudzony element.
2. W przypadku większych zabrudzeń użyj pędzla lub szczotki.

interior_qd_500ml_202307_1000.jpg.cef675fcc2d156fb741d652d18bb0b05.jpg

• Lubię to 9

Nie napisaliście o piktogramach 🙂 Czy produkt przy wypracowaniu pędzlem/szczotką się delikatnie pieni? Są interior detailery, które się pienią i są takie których nie da rady spienić.

Planujecie rework Leather Protectora? 

@zeea Nie mówię o przecieraniu całej deski szczotką, ale np o scenariuszu w stylu mam rozlane i zaschnięte jakieś ślady w cupholderze i chcę ogarnąć to tym samym produktem, którym aktualnie psikam i przecieram deskę. Dwa psiki w pędzel, wypracowanie i zdecydowanie lepiej doczyszczę powierzchnię niż przecierając z grubsza mikrofibrą, tym bardziej że cup holdery miewają takie gumowe wyściółki z wypustkami. Mało tego, w przypadku wypustek w cup holderach i w sytuacji gdy interior qd mocno przyciemnia mogę go równo rozprowadzić, a nie tylko przetrzeć powierzchownie zostawiając nieprzyciemnione "ścianki boczne" wypustek.

Podobnie jest z kurzem albo zaciekami z deszczu wewnątrz przycisków np do otwierania szyb, fibrą nie wejdę między przycisk a plastik. I taki ADBL Interior Detailer delikatnie się pieni (oczywiście nie tak jak APC, ale zupełnie wystarcza to by zebrać pędzlem kurz ze szczelinek), a np Good Stuff lub Carlab nie sprawdzi się w tej kwestii bo się nie pieni.  Dlatego nie pytam o sens tej akcji (tym bardziej że Producent w oryginalnym poście wspomniał o możliwości psikania w pędzel/szczotkę), a to czy produkt się delikatnie spieni czy pozostanie wodnisty. 

• Lubię to 1

• Dystrybutor

@luk45z pieni się. Nie ma piktogramow  🙂

@zeea a to zależy.  Jak chcesz dobra antystatyczny (ten produkt na silniejszy efekt antystatyczny niz Interior Cleaner+, za to nie ma antybakteryjnego dzialania) to Interior QD ze szczotka czy pedzlem niezle sobie radzi z większymi zabrudzeniami.

@luk45z tak szykujemy Leather Protectora nowego oraz Leather QD.

• Dystrybutor

@menior jest : "czyści i zabezpiecza powierzchnię"  - lekka ochrona przed UV jest ale lepiej to robią dressingi.

Każdy produkt czyszczący ruszy dressing w jakimś stopniu - czy do zera to już zależy od dressingu i produktu czyszczącego.

• Lubię to 1

• 1 month later...

Jako że nie widziałem żeby ktoś wrzucał tutaj test tego produktu, to pokusiłem sie o taki w własnym zakresie. Ogolnie mam troche mieszane uczucia po nim będac szczerym

• 2 weeks later...

I ja spróbowałem produktu. Nie wiem jak to zrobiliście, że jak się go trochę więcej napsika w fibrę to przy przecieraniu powierzchni jednocześnie się pieni i odparowuje po paru sekundach 🙂 Ale podoba mi się to. Pisałem zresztą już o tym wyżej - do tej pory albo interior qd był pieniący albo odparowujący ale zachowujący się jak woda. Ten ma to i to 😀 

Duży plus z mojej strony za brak przyciemnienia - testowałem z taśmą i robiłem 50tki, z wyglądu nic po sobie nie zostawia, a z dotyku plastik wydaje się czystszy i śliski. Sprawdziłem też na problematycznych gładkich plastikach i ekranie dotykowym - narazie nic nie stwierdziłem by smużyło (tylko że mój ekran jest matowy). No i jest to chyba pierwszy taki interior, którego bez większych zahamowań użyłem na skórzanej kierownicy, skoro brak alkoholu i bezpieczne na wszystkim, to niech będzie 🙂  Czy testowaliście jak takie przecieranie IQD narusza polimerowe zabezpieczenia skór typu Versiegelung? 

Jestem tak przyzwyczajony do zapachu CF2, że przy pierwszym użyciu IQD miałem jakieś zwarcie w mózgu bo pomyślałem, że mi się gdzieś CF rozlał 😛 

@luk45z Używam go już od jakiegoś czasu i dla moich potrzeb wystarczający. Nie jest to ani Interior dressing ani Interior cleaner. Po prostu taki niezły szybki qd do wnętrza, w zasadzie na wszystko oprócz szyb.

Ostatnio nawet dywaniki welurowe czyściłem i daje radę. Tak jakby mniej syfu przyjmowały.

Na pewno qd nie sprawdzi się jeśli jest zapuszczone wnętrze, plastiki itp. Za słaby. Ale jak się regularnie dba to ten produkt w zupełności wystarczy.