Skocz do zawartości

Cleantle Interior QD


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Interior QD to produkt dedykowany do szybkiego odświeżenia wnętrza
samochodu. Innowacyjna formuła, która nie zawiera alkoholu, jest bezpieczna dla
wszelkich materiałów.
Z jego pomocą odświeżysz skutecznie tapicerkę materiałową, tapicerkę skórzaną,
ekoskórę, elementy plastikowe, drewniane, winylowe i gumowe, a także ekrany lcd,
szyby i inne. Jednym słowem każdy materiał jaki występuje we wnętrzu Twojego
auta. Interior QD pozostawia po sobie antystatyczną powłokę, która odpycha kurz.
Produkt jest łatwo biodegradowalny.

Cena:  500ml - 25,99 zł

1l - 39,99 zł

5l - 99,99zł

Dostępne pojemności: 500ml, 1l, 5l

Cechy produktu:
● skład w 98% pochodzenia naturalnego!
● czyści i zabezpiecza powierzchnię
● bezpieczny dla każdej powierzchni w samochodzie, brak piktogramow
● nie zawiera alkoholu
● antystatyczna powłoka
● matowe wykończenie
● zapach: Pink Grapefruit

Rozcieńczanie:
Produkt gotowy do użycia.

Sposób użycia:
1. Spryskaj mikrofibrę, a następnie przetrzyj zabrudzony element.
2. W przypadku większych zabrudzeń użyj pędzla lub szczotki.

interior_qd_500ml_202307_1000.jpg.cef675fcc2d156fb741d652d18bb0b05.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea Nie mówię o przecieraniu całej deski szczotką, ale np o scenariuszu w stylu mam rozlane i zaschnięte jakieś ślady w cupholderze i chcę ogarnąć to tym samym produktem, którym aktualnie psikam i przecieram deskę. Dwa psiki w pędzel, wypracowanie i zdecydowanie lepiej doczyszczę powierzchnię niż przecierając z grubsza mikrofibrą, tym bardziej że cup holdery miewają takie gumowe wyściółki z wypustkami. Mało tego, w przypadku wypustek w cup holderach i w sytuacji gdy interior qd mocno przyciemnia mogę go równo rozprowadzić, a nie tylko przetrzeć powierzchownie zostawiając nieprzyciemnione "ścianki boczne" wypustek.

Podobnie jest z kurzem albo zaciekami z deszczu wewnątrz przycisków np do otwierania szyb, fibrą nie wejdę między przycisk a plastik. I taki ADBL Interior Detailer delikatnie się pieni (oczywiście nie tak jak APC, ale zupełnie wystarcza to by zebrać pędzlem kurz ze szczelinek), a np Good Stuff lub Carlab nie sprawdzi się w tej kwestii bo się nie pieni.  Dlatego nie pytam o sens tej akcji (tym bardziej że Producent w oryginalnym poście wspomniał o możliwości psikania w pędzel/szczotkę), a to czy produkt się delikatnie spieni czy pozostanie wodnisty. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z pieni się. Nie ma piktogramow  🙂

@zeea a to zależy.  Jak chcesz dobra antystatyczny (ten produkt na silniejszy efekt antystatyczny niz Interior Cleaner+, za to nie ma antybakteryjnego dzialania) to Interior QD ze szczotka czy pedzlem niezle sobie radzi z większymi zabrudzeniami.

@luk45z tak szykujemy Leather Protectora nowego oraz Leather QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@menior jest : "czyści i zabezpiecza powierzchnię"  - lekka ochrona przed UV jest ale lepiej to robią dressingi.

Każdy produkt czyszczący ruszy dressing w jakimś stopniu - czy do zera to już zależy od dressingu i produktu czyszczącego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

I ja spróbowałem produktu. Nie wiem jak to zrobiliście, że jak się go trochę więcej napsika w fibrę to przy przecieraniu powierzchni jednocześnie się pieni i odparowuje po paru sekundach 🙂 Ale podoba mi się to. Pisałem zresztą już o tym wyżej - do tej pory albo interior qd był pieniący albo odparowujący ale zachowujący się jak woda. Ten ma to i to 😀 

Duży plus z mojej strony za brak przyciemnienia - testowałem z taśmą i robiłem 50tki, z wyglądu nic po sobie nie zostawia, a z dotyku plastik wydaje się czystszy i śliski. Sprawdziłem też na problematycznych gładkich plastikach i ekranie dotykowym - narazie nic nie stwierdziłem by smużyło (tylko że mój ekran jest matowy). No i jest to chyba pierwszy taki interior, którego bez większych zahamowań użyłem na skórzanej kierownicy, skoro brak alkoholu i bezpieczne na wszystkim, to niech będzie 🙂  Czy testowaliście jak takie przecieranie IQD narusza polimerowe zabezpieczenia skór typu Versiegelung? 

Jestem tak przyzwyczajony do zapachu CF2, że przy pierwszym użyciu IQD miałem jakieś zwarcie w mózgu bo pomyślałem, że mi się gdzieś CF rozlał 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk45z Używam go już od jakiegoś czasu i dla moich potrzeb wystarczający. Nie jest to ani Interior dressing ani Interior cleaner. Po prostu taki niezły szybki qd do wnętrza, w zasadzie na wszystko oprócz szyb.

Ostatnio nawet dywaniki welurowe czyściłem i daje radę. Tak jakby mniej syfu przyjmowały.

Na pewno qd nie sprawdzi się jeśli jest zapuszczone wnętrze, plastiki itp. Za słaby. Ale jak się regularnie dba to ten produkt w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.