Skocz do zawartości

Pianownica niskociśnienowa


qwert59

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Korzysta ktoś z Was może z planownicy niskociśnieniowej? Nie spodziewam się po niej za dużo. Widzę że nawet Chemical Guys mają coś swojego

Widzę że na AleDrogo królują dwie wersje:

obraz.png.5eab41847ea6111a5026235e0e07179d.png

oraz

obraz.png.e6cce68de6d37b921c8d1876d996b9a4.png

jest nawet prezentacja tego wyrobu

Ciekawi mnie ten Bradas - ktoś korzystał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od Chemikal Gays, szału nie robi, kupiłem zanim dorobiłem się normalnej myjki wysokociśnieniowej, ale czasami wlewam szampon psikam po aucie, potem rękawica wiadro do płukania rękawicy i taka szybka akcja pod domem jak nie chce mi się rozkładać sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Chemical guys czasem. Maja dwa rodzaje. Ja sobie kupiłem ta bardziej rozbudowana.  Fajna jest bo ma kilka regulacji piany. Fajnie napowietrza. 

oprocz tego deturner ma szampon z butelka pod waz ogrodowy i gtechniq tez coś takiego ma. 

tu masz Chemical guys. Z racji porządków będzie na sprzedaż nie bawem  jak nowa w sumie jest  

https://www.instagram.com/reel/Ckyl12lpR2h/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Domel napisał(a):

To mi akurat tyłka nie urwało:

 

 

Już mi lepiej się używa:

 

Bo deturner rozprowadza jedynie Szampon a nie robi piany, bardziej wyglada to na oprysk mi. Bawiłem się tym tez zanim się myjki dorobiłem 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, nervus napisał(a):

Fajna jest bo ma kilka regulacji piany. Fajnie napowietrza. 

Ja w niej kiedyś grzebałem ale nie dokończyłem tematu aby jakieś filce tam wsadzić i mocniej zagęścić pianę....

Teraz, nervus napisał(a):

Bo deturner rozprowadza jedynie Szampon a nie robi piany, bardziej wyglada to na oprysk mi. Bawiłem się tym tez zanim się myjki dorobiłem 😅

Generalnie pomysł jest dobry, ale ta końcówka i jej obsługa jest tragiczna - wiec jest tu jeszcze duzo możliwości do rozwoju.

A tymi niskociśnieniowymi świetnie mi się myje koła. Piana zasadowa, szczotka i jazdaaaaa

Tenzi En Jee do połowy zbiornika i fruu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Domel napisał(a):

Tak uzywam od kilku lat.

Mam taką samą i używałem sporadycznie gdyż wolę spłukiwać pod ciśnieniem więc i tak myjkę trzeba wyjąć 😉 

PS: gdyby ktoś chciał taką pianownicę , używaną z 10x , to chętnie odsprzedam za pół ceny allegro 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.