Skocz do zawartości

Labocosmetica Cupido


przemas.p

Rekomendowane odpowiedzi

@Fitte akurat wloscy pasjonaci znalezli je w Polskich produktach 😂 cudze chwalicie a swego nie znacie chcialoby sie powiedziec 😂 ale tu nie o to chodzi.....osobiscie sledze kazdy ich wychodzacy produkt od lat i towarzyszacy temu marketigowy szum,niektore produkty sa naprawde udane i ciezko mi bylo znalezc polskie odpowiedniki,inne dobre ale zbyt drogie i w niczym lepsze od tanszych,jeszcze inne slabsze i zdecydowanie zbyt drogie......jak kazda marka w sumie ma lepsze i gorsze produkty i nie bazuje tych opini na moich doswiadczeniach tylko ale prowadze w Italii dosc liczna grupe i chyba jedyna niezalezna tu,ale to inne realia niz u nas! Tu jest tylko 1 sklep na caly kraj oferujacy dobry wybor,sklep majacy monopol i ktory przy wspolpracy z ma-fra utworzyl wlasnie Labocosmetica 

@przemas.p to mi nic nie mowi.....nie chce wchodzic w polemiki bo i po co.....u mnie a wloski rynek znam napewno lepiej od Ciebie takie praktyki tego producenta sa bardzo znane ale tez byly podejmowane np.w UK,mam wierzyc ze u nas zachowuje sie inaczej......nie chce sie klocic 😉 ja od poczatku czytajac Twoja recenzje przeczuwalem ze bedzie pozytywna,ze beda ochy i achy a produkt mial lezec minimum 4 miechy i tak tez bylo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwację ciekawą wtrącę.
Hydro jest lepsze na gorzej przygotowanym lakierze. Tam gdzie odtłuściłem powierzchnię dodatkowo Wipe-R'em krople są mniej kształtne.
Ciekawe jaka będzie różnica trwałości pomiędzy tymi elementami.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyglądam się dyskusji i testom i tak się składa, że miesiąc temu położyłem za pomocą DA Venerę (jak ona pięknie pachnie) i na to Cupido. Toyota Prius szary metalik i look bardzo mi się podoba, hydro zresztą też. Jakby mniej się brudził i lepiej sam się oczyszczał po deszczu. Jak na razie jedno mycie po 2 tygodniach no rinsem. Aktualnie samochód stoi 2 tydzień pod chmurką ze względu na urlop, więc sam jestem ciekaw jak będzie wyglądał po powrocie. Co do trwałości to zobaczymy w kolejnych miesiącach. Sama praca z produktami i efekt końcowy bardzo mi się podoba. Kupiłem w dobrej cenie ten zestaw, z czystej ciekawości i jestem pod wrażeniem jak na razie. Postaram się coś wrzucić po powrocie pod ocenę trwałości.

Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update 

01.09.23 

Kolejne mycie : piana neutralna FX protect, szampon neoxal 737. 

Screenshot_20230905_100131_Gallery.jpg.bbc9472f903821f3aba451ab7767f24c.jpg

16 tygodni od aplikacji .

W dalszym ciągu jest. Przedni błotnik który nie był niczym podbijany już znacznie zwolnił w dolnej części jeżeli chodzi o hydro ale nadal siedzi. Specjalnie wybrałem ten panel bo w tym miejscu wszystko najszybciej pada . Górna część panelu natomiast jak talala 😁. Reszta auta kilka tygodni temu była podbita QD perfecta 2.0 i tu jest całkiem dobrze. Nawet zdziwiony jestem bo używałem tego QD wcześniej i miałem wrażenie że oprócz looku niewiele wnosił i szybko spływał . Na Cupido jednak robi robotę. 

Tbc 😝

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UPDATE 16.09.23

8200 km

Kolejne mycie , tym razem piana Auto Glym Polar Blast , szampon Autograph Alexandrite (kwaśny).

Screenshot_20230916_195240_Gallery.jpg.06b6815e0dc186dc9b7493bdae09bd58.jpg

Cupido nadal siedzi niczym nie podbijany na przednim błotniku. W górnej części hydro rewelacyjne(kropelkuje)  natomiast spód błotnika tafluje ale nadal całkiem nieźle jak na przebieg i czas od aplikacji.

 

Tbc 😝

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000km przejechane. Miesiąc od aplikacji. W tm czasie 5 myć - 3 razy N-914 i 2 razy Ewocar. Widać mocno osłabienie Cupido. Przestaje kropelkować. Film będzie jak zdechnie. Z całości. Teraz jedynie info podrzucam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekał żeby zrobić AHA! @Strus może kwestia chemii, czego używasz do prewashu? Ja raz użyłem citrus Foam 2 który niby nie jest mocny a Cupido podgryzło i wróciłem do neutrala.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Strus napisał(a):

Ja mam już sam wątpliwości co mojej rzetelności w kwestii trwałości. I mówię całkiem serio - z drugiej strony auta mam coś co absolutnie nie powinno zacząć znikać a jednak zaczyna. 

A wlasnie ze Twoje sa rzetelne i coraz mniej niestety tu takich jak to bylo kiedys kosztem tych "naciaganych" majacych za cel promocje nowych produktow,co do Cupido to na wloskim rynku jest od lat i skoro tutejsi wyjadacze mi dali info ze realna trwalosc to cos ok 2 miesiecy to tak jest i Twoj test to tylko potwierdzil 😉 oczywiscie teraz sie zacznie ze uzyles zlej chemi,nie takiego szamponu,zle nalozyles,nie taki klimat czy konstelacja gwiazd 😂 oj znam to dobrze 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



oczywiscie teraz sie zacznie ze uzyles zlej chemi,nie takiego szamponu,zle nalozyles,nie taki klimat czy konstelacja gwiazd oj znam to dobrze


Nie widzę tu nikogo z Labo żeby coś takiego miało się dziać . Myślę że już wcześniej wyraziłem się bardzo jasno do tych niedorzecznych tekstów o promowaniu etc. Produkt zakupiony a nie podarowany , temat powstał bo jest zajawka i tyle . Od samego początku grasz śpiewkę że test niewiarygodny itd. Nie mogło by mi być bardziej obojętnym czy ty lub ktoś inny się zaprzyjaźni lub nie z Cupido. Mógłbyś sobie darować te tezy wyssane z palca bo to się nawet odpisywać nie chce.





Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

@Strus nie siadło , co zrobisz . Teraz się zastanawiam co ja zrobiłem źle

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p  wyssane z palca pewnie 😉 test kolegi @Strus potwierdzil jaka realna trwalosc tego produktu,taka sama jak u wloskich kolegow,no sorry ale wlosi znaja chyba swoje produkty.......a zapomnialem inny klimat 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory się nie wtrącałem ale muszę się zgodzić z @przemas.p

@menior nie widzę żadnego powodu , dla którego miałoby sens "naskakiwać" na kolegę i zarzucać mu brak rzetelności. Wielu z nas popełnia różne testy. Jedne wypadają lepiej, inne gorzej. Nawet dany lakier ma wpływ na trwałość produktu, o pogodzie nie wspominając.

Być może Cupido lubi Irlandzki klimat a nie lubi włoskiego czy polskiego. Niestety nie jest to produkt na tyle popularny w PL, żeby ktoś jeszcze się tu wypowiedział w nurtującej nas kwestii.

Ja testy robię, owszem, bo szukam ciągle czegoś co się wykaże magiczną trwałością. Jednak większość produktów kończy u mnie swój żywot zadziwiająco szybko. Najpierw dziwna maska w Volvo a teraz cały dziwny samochód 🙂 I uwierzcie, że to mi daje do myślenia. Ale wszystko robię zawsze zgodnie ze sztuką więc już sam nie mam pojęcia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  nie chce wchodzic w polemike bo i po co 😉 Twoj test potwierdzil tylko to co juz wiedzialem,ja w odroznieniu od Ciebie wiem jak dziala Labocosmetica w kwesti marketingu swoich produktow....dobrze wiesz ze na trwalosc produktu poza przygotowaniem wplyw maja warunki uzytkowania a nie miejsce zamieszkania,ja mieszkam w Itali i wszystkie testowane produkty leza mi tyle samo co u polskich kolegow,klimat,zla chemia itp to marketingowy belkot z ktorym sie spotykam za kazdym razem gdy nie pochwale jakiegos produktu a akurat Cupido nie jest zlym produktem,2 miesiace w trudnych warunkach to dobry wynik jak na typ produktu a nawet deklarowane 4 miesiace mozna osiagnac w sprzyjajacych warunkach i nie chodzi tu o klimat danego kraju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.