Skocz do zawartości

Usuwanie rys z folii ppf


Rekomendowane odpowiedzi

Korekta folii? Coś nowego… 

Folie ppf można za pomocą pasty np Gyeon renew dobrze doczyścić. 
Drobne ryski można spróbować wygrzać. 

 

Folia PPF też nie jest na wieki ona ma chronić, jak się zniszczy ma zostać wymieniona na nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta folii? Coś nowego… 
Folie ppf można za pomocą pasty np Gyeon renew dobrze doczyścić. 
Drobne ryski można spróbować wygrzać. 
 
Folia PPF też nie jest na wieki ona ma chronić, jak się zniszczy ma zostać wymieniona na nowy. 
To takie moje nazewnictwo było z tą korekta folii ;)

Ma dopiero rok a auto użytkowane jako taksówką stąd sporo takich rys. Doczyscic może tak ale rysy zbytnio nie zareagowały.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Polej wodą 80 stopni, nie poleruj mocno ścierną pastą gdyż spolerujesz samoregeneracje i folia zrobi się w dotyku jak papier, tracąc tym samym większość właściwości
Woda próbowałem gdyż widziałem na yt jak dosłownie za magicznym rozlaniem wrzątku , rysy znikały w oczach. U mnie niestety nie miało to miejsca. Bardziej chyba opalarka by mogła pomoc

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sprobowac opalarki, ale tak kontroluj co robisz aby nie przepalic folii jak i elementu grzanego. nie kazda folia ppf ma wysoka samoregeneracje właściwą są marki, które praktycznie wcale nei regenerują się pod wodą i cieplem slonecnzym a potrzebują włąsnie opalarki.

Jak byś chcial spolerowac to maszyną to na pewno usuniesz, ale licz sie ze wypadalo by po polerowaniu zalozyc na to zajebista powloke z wysoka samoregeneracja jak np titan apollo lub titan vulcan, mozna by sprobowac cos z innych elastomerow samoregenerujacyh np z serii lluminus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.