Skocz do zawartości

Skoda Octavia III RS


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

@StreatAutko mega fajne a w środku mega , zapuszczony 😟. Na szczęście trafiło we właściwe ręce 🥰.  Teraz wrócił ten blask którym skusiła w salonie przy zakupie. Chodz pewnie teraz wygląda jeszcze przyjemniej 😁. Fajne robisz te relację 😁

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota choć miejscami serce pękało - jak można tak uchlewić auto 😭? Nigdy nie zrozumiem takich ludzi - kupa kasy wydana na rasowe auto, a w środku jak w chlewiku. Do tego szkoda na porządne dywaniki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak zwykle świetna relacja, super zdjęcia - fantastycznie, że tak ich dużo 😄 Przykre, że ludzie wykosztowują się na fajne wozy i tak je zapuszczają.

Widzę, że pierzesz po czyszczeniu plastików - mnie zawsze udaje się podczas takiego zabiegu wybrudzić wszystko dookoła presprayem i płukanką 😕 Poza tym wolę zacząć od tapicerki, żeby schła, kiedy ja czochram tworzywa. Czemu akurat taka kolejność prac? 🙂 Nie masz problemu z ochlapywaniem plastików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, MMCzysci napisał(a):

Jak zwykle świetna relacja, super zdjęcia - fantastycznie, że tak ich dużo 😄 Przykre, że ludzie wykosztowują się na fajne wozy i tak je zapuszczają.

Widzę, że pierzesz po czyszczeniu plastików - mnie zawsze udaje się podczas takiego zabiegu wybrudzić wszystko dookoła presprayem i płukanką 😕 Poza tym wolę zacząć od tapicerki, żeby schła, kiedy ja czochram tworzywa. Czemu akurat taka kolejność prac? 🙂 Nie masz problemu z ochlapywaniem plastików?

dzięki ❤️ wszystko zalezy od temperatury na zewnatrz, tutaj akurat było chłodno i fotele długo schły dlatego najpierw palstiki ogarniete tak ze moglem sobie usiąść a pozniej pranie bo na mokrym fotelu sobie nie posiedze 😄 a to co zachlapałem to tylko przetarłem i gotowe 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.