Jump to content

Iryzacja na szybie po spreju


Recommended Posts

Witam. Pare dni temu wieczorem ktoś pomalował mi wszystkie szyby w samochodzie sprejem, na drugi dzień miałem wyjazd a w domu była tylko benzyna ekstrakcyjna. Szyby są do polerki ale oprócz rys np.: po myciu auta jak przejadę palcem, ręcznikiem papierowym albo mikrofibrą robi się efekt iryzacji niczym paliwo na wodzie, mało tego woda mi się zatrzymuje na szybach. Nie mam pojęcia jak tego się pozbyć. Jest jakaś dobra chemia do takich przypadków ? 
 

Z góry dziękuje za odpowiedzi 👊79169C19-36FB-4002-9669-F990ADAE022C.jpeg.8483ad7abe6de73a8615129321de1499.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz jakąś chemie do auta to zacząłbym od tego po kolei. Adbl glass polish to dobry pomysł ale mam obawy czy tego nie rozmażesz dalej po szybie. Pierw lepiej to zneutralizować 🙄

Link to comment
Share on other sites

@Konik_132 To są resztki rozpuszczonego lakieru pomieszanego z benzyną. Możesz to nawet żyletką sprobować zdrapać tak pod kątem conajmniej 45* albo polerka cleanerem lub tlenkiem ceru. Swoją drogą to współczuję przykra sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.