Jump to content

Płyn do szyb z niewidzialną wycieraczką/Booster NW

rudi0018
 Share

Recommended Posts

Cześć, czy znacie i korzystacie z płynów do mycia szyb, które mają w sobie NW lub podbijają położone wcześniej NW? Jak z odparowaniem i przede wszystkim hydro, warto? 😉
Mi na ten moment płyny, które udało się znaleźć to:
1. Deturner Hydro Glass Cleaner
2. Ultracoat Superior Glass

Jednak nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat, jak i innych produktów, dlatego założyłem ten temat. 🙂

@rudi0018  ADBL Hybrid Glass i Soft99 Glaco De Cleaner , pobiją Ci hydro i zdecydowanie podbiją śliskość. Efekt jest zbliżony obu produktów , ADBL pachnie chyba winogronem. 

Jest jeszcze Duragloss 751 , ale miałem go bardzo dawno temu. Dorzucę do koszyka dla przypomnienia 🤣

Ja korzystałem z (od najgorszego do najlepszego):
4) Glaco DeCleaner - mycie słabe, efekt hydro taki sobie i szybko znikł (dosłownie parę przejazdów wycieraczek). Łatwy w użyciu
3) ADBL Hybrid Glass - bardzo słabo myje, nieprzyjemny zapach, hydrofobowość na wysokim poziomie i trwałość też (w większości przypadków pewnie mięsiąc+). W ciepły dzień dosyć mocno się mazał
2) RainX 2in1 - aspekt mycia na dobrym poziomie, efekt hydrofobowy spoko ale bardzo krótki (max tydzień). Bardzo łatwy w użyciu
1) Ultracoat Superior Glass - Mycie dobre, hydrofobowość bardzo dobra, trwałość bardzo dobra (na firmowym busie już prawie 3 miesiące, ~4500km). Zapach taki sobie. Łatwy w użyciu. Tak mi się spodobał że kupiłem baniak 5L

• Lubię to 4
  • Super 1

• 3 weeks later...