Jump to content

Gliptone Conditioner GT11 - po latach


deusexe

Recommended Posts

Odkopałem stary Conditioner GT11 ponad 7 lat leżał i teoretycznie nie ma daty ważności, ale nie pamiętam czy produkt był biały czy zółty. Bo teraz jest żółtawy złoty i po wstrząśnięciu przy każdej próbie nałożenia niesamowite ilości wody wylewają się. Czy ktoś może powiedzieć czy nowy GT11 jest biały? Na zdjęci trochę obrzydliwym na tle białej chusteczki dla porównania i złapania balansu bieli 🙂

edit. Chyba nie trafiony dział przez przypadek, ale nie mogę przesunąć... To dodam jeszcze, że nie wiem czy to jest do jasnej czy ciemnej skóry czy obu, bo różnie piszą? Teraz mam jasną i po nałożeniu albo minimalnie przyciemniło ją, albo wmawiam sobie. Mam nadzieję że Cleaner w razie w za dwa miesiące doczyści z powrotem. 

20221023_154005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mój ma około 5 lat i kolor ma taki sam 🙂 Smarowałem nim kurtkę i rękawice motocyklowe kilka dni temu i działa tak samo jak w dniu zakupu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja mam pytanie trochę z innej beczki: który jest prawdziwy? Oba? Bo są butelki z czerwoną i czarną etykietą. Dwie firmy (wipers.pl i gliptone.pl) ogłaszają się jedynym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Na amerykańskiej stronie gliptone.com próżno szukać obu opakowań, jak i używanej powszechnie kodyfikacji GT11, GT12 itd. Wie ktoś, o co tu chodzi?image.png.ae2e7dcb249dc5de65c82c2f743d4209.pngimage.png.84eaf5907e3f288ed8842748f020d26c.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.