Skocz do zawartości

Jaki agregat pradotworczy


jedrek1980

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanie i zagawostke .Posiadam garaż ale bez prądu i wpadłem na pomysł żeby kupić sobie agregat taki do którego będę mógł podłączyć odkurzacz domowy aby ogarnąć sobie auta w sobotę moje i żony .I jaki właśnie mały kompresor do wydmuchania syfu z miejsc gdzie nie dojdę odkurzaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, jedrek1980 napisał:

No panel solarny odchodzi bo to garaż wynajmowany od spółdzielni i na dodatek zwykły blaszak.

@DomelBudżet powiedzmy do tysiaka.

Z tego co sie naczytałem swego czasu, do 1000PLN to mozna konkrentego Powerbanka znaleźć a nie agregat. Naczytałem się trochę opinii i te wszystkie agregaciki nawet do 2k na allegro to czasem ledwo lodówkę ciągną i betoniarkę. To co nadaje sie konkretnie to Honda - ale ceny 6k +

Ale nie jestem znawca tematu. Mówie tylko to co naczytałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Domel napisał:

Naczytałem się trochę opinii i te wszystkie agregaciki nawet do 2k na allegro to czasem ledwo lodówkę ciągną i betoniarkę. To co nadaje sie konkretnie to Honda - ale ceny 6k +

Kupiłem jakiś agregat z Leroy Merlin za cenę bodajże 700-800 zł. Cały dom od 0 na nim został postawiony, jedyne co to sznurek startowy się urwał ale to latwizna naprawić samemu. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Kupiłem jakiś agregat z Leroy Merlin za cenę bodajże 700-800 zł. Cały dom od 0 na nim został postawiony, jedyne co to sznurek startowy się urwał ale to latwizna naprawić samemu. 🙂

No widzisz czyli może nie ma tragedii jak tak ludzie piszą.

Ja rozglądam się za jakimś pod betoniarkę. Pamietasz model twojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.