Skocz do zawartości

Zestaw kosmetyków na start. Początkująca


Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Stworzyłam zestaw kosmetyków i zastanawiam się co wy o tym myślicie. Co dodać lub co zamienić na co. Z góry bardzo dziękuje za wasze rady 🙂 Pozdrawiam. 

1.Aktyna piana: ADBL YETI Polinesian forest 1L 40zł
2.Szampon: Shiny GARAGE Orange CAR 500ml 17zł.
3.APC do czyszczenia: KOCH Green Star APC 1L 45zł
4.zabezpiecznie plasitków: KOCH chemie top star 1L 88zł
5.Na smołe i żywice: PrickbortMAC 124 50zł
6.NA felgi: Tenzi Detailer 15zł
7.Na szyby: K2 Nuta pro 1l 15zł
8.Zabrudzenia metaliczne:FX Protect Iron Remover 50zł
9.Wosk: ODK Waxed Junkies Bead Raver 100ml - hybrydowy wosk samochodowy 110zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Stworzyłam zestaw kosmetyków i zastanawiam się co wy o tym myślicie. Co dodać lub co zamienić na co. Z góry bardzo dziękuje za wasze rady  Pozdrawiam. 
1.Aktyna piana: ADBL YETI Polinesian forest 1L 40zł
2.Szampon: Shiny GARAGE Orange CAR 500ml 17zł.
3.APC do czyszczenia: KOCH Green Star APC 1L 45zł
4.zabezpiecznie plasitków: KOCH chemie top star 1L 88zł
5.Na smołe i żywice: PrickbortMAC 124 50zł
6.NA felgi: Tenzi Detailer 15zł
7.Na szyby: K2 Nuta pro 1l 15zł
8.Zabrudzenia metaliczne:FX Protect Iron Remover 50zł
9.Wosk: ODK Waxed Junkies Bead Raver 100ml - hybrydowy wosk samochodowy 110zł

1. Zmieniłbym na Funky Witch Tsunami lub Bilt hamber
2. Może być, na przyszłość Neoxal 737 + Żółty FX+BINDER
3.Jak najbardziej Ok można się jeszcze pokusić o Excede APC
4. Do plastików FW GENTLEMAN lub MADEMOISELLE zależnie od preferencji zapachowych a dużo tańszy wybór.
5. Ok lub zamiennie TAR z BEPRO
6. Na felgi musowo UWC z Excede
7. Można jechać Green starem lub CARTEC płyn do szyb.
8. DTOX SHINY GARAGE
9 A wosk zacząłbym od czegoś tańszego a nie koniecznie gorszego Dodo,FW,Bilt Hamber zależnie od koloru.

Brakuje jeszcze czegoś do opon np od SHINY GARAGE,ADBLA LUB EXCEDE

O wiaderkach,pędzelkach porządnej rękawicy, ręczniku do osuszania nie wspomnę i całej masie mikrofibr.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiolek bardzo dziekuje za porady. Proszę mi tylko wyjaśnić bo nie rozumiem o co chodzi w punkcie 2. A dokładniej "Żółty FX+BINDER" to sa tez jakies chemie ktore mam wymieszac z szamponem? A jak tak to jaka jest ich pelna nazwa i jakich proporcjach to mieszac. I mam tez pytanko. Z past polerskich nie za miliony co jest godne uwagi? 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiolek bardzo dziekuje za porady. Proszę mi tylko wyjaśnić bo nie rozumiem o co chodzi w punkcie 2. A dokładniej "Żółty FX+BINDER" to sa tez jakies chemie ktore mam wymieszac z szamponem? A jak tak to jaka jest ich pelna nazwa i jakich proporcjach to mieszac. I mam tez pytanko. Z past polerskich nie za miliony co jest godne uwagi?

Jeżeli chodzi o taką kombinacje szamponów to:Neoxal 737 stosować jako szampon odtykający myć gdy się zapcha powłoka w dowolnej postaci wosk,.. Żółty szampon z Fxa to szampon czysty odtłuszczający stosowany przed nałożeniem wosku pod korektę lakieru. A Binder to szampon do codziennej pielęgnacji może być dowolny inny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk - zastanowiłbym sie nad tonyin ceramic crystal coating wax. Łatwy i przyjemny w obsłudze z dobrym wyglądem i trwałością.

Nie wiemy co w jakim stanie ma być polerowane lub cleanerowane. Powiedz coś więcej @Julia o stanie lakieru, jakie to auto, kolor. Umiejętność i doświadczenie vs zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.