Jump to content

Zestaw kosmetyków na start. Początkująca

Julia
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Stworzyłam zestaw kosmetyków i zastanawiam się co wy o tym myślicie. Co dodać lub co zamienić na co. Z góry bardzo dziękuje za wasze rady 🙂 Pozdrawiam. 

1.Aktyna piana: ADBL YETI Polinesian forest 1L 40zł
2.Szampon: Shiny GARAGE Orange CAR 500ml 17zł.
3.APC do czyszczenia: KOCH Green Star APC 1L 45zł
4.zabezpiecznie plasitków: KOCH chemie top star 1L 88zł
5.Na smołe i żywice: PrickbortMAC 124 50zł
6.NA felgi: Tenzi Detailer 15zł
7.Na szyby: K2 Nuta pro 1l 15zł
8.Zabrudzenia metaliczne:FX Protect Iron Remover 50zł
9.Wosk: ODK Waxed Junkies Bead Raver 100ml - hybrydowy wosk samochodowy 110zł

Witam wszystkich. Stworzyłam zestaw kosmetyków i zastanawiam się co wy o tym myślicie. Co dodać lub co zamienić na co. Z góry bardzo dziękuje za wasze rady  Pozdrawiam. 
1.Aktyna piana: ADBL YETI Polinesian forest 1L 40zł
2.Szampon: Shiny GARAGE Orange CAR 500ml 17zł.
3.APC do czyszczenia: KOCH Green Star APC 1L 45zł
4.zabezpiecznie plasitków: KOCH chemie top star 1L 88zł
5.Na smołe i żywice: PrickbortMAC 124 50zł
6.NA felgi: Tenzi Detailer 15zł
7.Na szyby: K2 Nuta pro 1l 15zł
8.Zabrudzenia metaliczne:FX Protect Iron Remover 50zł
9.Wosk: ODK Waxed Junkies Bead Raver 100ml - hybrydowy wosk samochodowy 110zł

1. Zmieniłbym na Funky Witch Tsunami lub Bilt hamber
2. Może być, na przyszłość Neoxal 737 + Żółty FX+BINDER
3.Jak najbardziej Ok można się jeszcze pokusić o Excede APC
4. Do plastików FW GENTLEMAN lub MADEMOISELLE zależnie od preferencji zapachowych a dużo tańszy wybór.
5. Ok lub zamiennie TAR z BEPRO
6. Na felgi musowo UWC z Excede
7. Można jechać Green starem lub CARTEC płyn do szyb.
8. DTOX SHINY GARAGE
9 A wosk zacząłbym od czegoś tańszego a nie koniecznie gorszego Dodo,FW,Bilt Hamber zależnie od koloru.

Brakuje jeszcze czegoś do opon np od SHINY GARAGE,ADBLA LUB EXCEDE

O wiaderkach,pędzelkach porządnej rękawicy, ręczniku do osuszania nie wspomnę i całej masie mikrofibr.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super 1

Osiolek bardzo dziekuje za porady. Proszę mi tylko wyjaśnić bo nie rozumiem o co chodzi w punkcie 2. A dokładniej "Żółty FX+BINDER" to sa tez jakies chemie ktore mam wymieszac z szamponem? A jak tak to jaka jest ich pelna nazwa i jakich proporcjach to mieszac. I mam tez pytanko. Z past polerskich nie za miliony co jest godne uwagi? 😇

Osiolek bardzo dziekuje za porady. Proszę mi tylko wyjaśnić bo nie rozumiem o co chodzi w punkcie 2. A dokładniej "Żółty FX+BINDER" to sa tez jakies chemie ktore mam wymieszac z szamponem? A jak tak to jaka jest ich pelna nazwa i jakich proporcjach to mieszac. I mam tez pytanko. Z past polerskich nie za miliony co jest godne uwagi?

Jeżeli chodzi o taką kombinacje szamponów to:Neoxal 737 stosować jako szampon odtykający myć gdy się zapcha powłoka w dowolnej postaci wosk,.. Żółty szampon z Fxa to szampon czysty odtłuszczający stosowany przed nałożeniem wosku pod korektę lakieru. A Binder to szampon do codziennej pielęgnacji może być dowolny inny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1

Wosk - zastanowiłbym sie nad tonyin ceramic crystal coating wax. Łatwy i przyjemny w obsłudze z dobrym wyglądem i trwałością.

Nie wiemy co w jakim stanie ma być polerowane lub cleanerowane. Powiedz coś więcej @Julia o stanie lakieru, jakie to auto, kolor. Umiejętność i doświadczenie vs zamiary.