Skocz do zawartości

GIANT HCM-3


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam serdecznie.

 

W związku z tym ,że jak to mówi moja żona nie mogę z du...... w domu wysiedzieć i ciągle muszę coś czyścić (czyt. auto) a zdrowie mi nie pozwala na konkretny projekt postanowiłem dzisiaj wziąć się za mój dwukołowy pojazd. Pacjentem był GIANT HCM-3.

Operacja polegała na dokładnym oczyszczeniu maszyny, nawoskowaniu i przesmarowaniu tego i owego.

Najpierw użyłem APC Meguiar's i za pomocą pędzelka wszystko oczyściłem. Następnie w ruch poszła myjka karcher.

Później przyszła kolej na AG SRP i na koniec wosk Colli 476 i Endurance na opony.

Żona stwierdziła ,że powinienem się leczyć. Wszystko ok ale kto mi skierowanie wystawi?

 

Oto efekt mojej pracy.

 

p1050222.jpg

p1050223j.jpg

p1050224.jpg

p1050231o.jpg

p1050226f.jpg

p1050228.jpg

p1050229v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh sam mam corrateca biała perłe ;] i dostaje cały czas wosk lusso orro bo jest po lasach zajeżdzany ostro

 

ps. nigdy nie myj rowera myjką bo woda mozę się dostać w łożyska przy kierownicy i bedzie :/ kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
ps. nigdy nie myj rowera myjką bo woda mozę się dostać w łożyska przy kierownicy i bedzie :/ kicha

Dokładnie. Naprawiam rowery i kiedyś prowadziłem serwis. Za takie mycie wielki minus :P a sam rower prezentuje się ok, byleby jeździł długo, smacznie i zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam miałem ochote kiedyś wypucować moją Konę :) ale na razie brak czasu ;) potwierdzam! roweru nie myje się myjką ciśnieniową bo woda wtedy dostaje się nawet w uszczelniane łożyska ze smarem stałym! czyt. suport, stery, piasty. I wtedy jest kicha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

 

Mogło być gorzej - ja kładłem sealant na wszystkie elementy, łącznie z mostkiem, obręczami, kierownicą itp ...

 

drage.jpg

 

A sam rower to dobra konstrukcja, kiedyś przewinął nam się taki w domu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.