Skocz do zawartości

A4 Cabrio - ten pierwszy raz


Liptonosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niestety mam tylko zdjęcia po korekcie lakieru i nałożeniu glaze oraz wosku.

Całą zabawa trwała ok 7 godzin:) Użyliśmy past ściernych Poorboy's SSR3 na twardej białej gąbce oraz SSR1 i Professional Polish na miękkiej gąbce. Polerka od 600 do ok 1500obr. Wszystko małymi fazami, powoli i delikatnie - nie chcieliśmy od razu mocno szaleć żeby czegoś nie spieprzyć. Tym sposobem zeszło ile zeszło ale efekt mnie zmiażdzył. Bardzo załuję że nie mam zdjęc przed kuracja ani 50/50 ale byliśmy tak oddani pracy żeby nas nie zastała noc że zrezygnowałem z aparatu.

Auto wygląda chyba lepiej niż nowe, zniknęły wszystkie rysy, swirls itp. Nawet przetarcia ze zderzaka i mocne rysy z klapy bagażnika.

Po polerce nałożyliśmy maszynowo Poorboy's black hole a na to Poorboy;s Natty's Red - ten nałożyłem dłonią bo zabrakło aplikatora:)

Następną korektę już uwiecznię na zdjęciach, teraz już wiem mniej więcej jak zabrać się do polerki...:) To był mój pierwszy kontakt z polerką... :ad:

 

[ Dodano: 20 Lipiec 2010, 00:27 ]

926b2bda96b84bd4m.jpg

73229a8d3a5cde88m.jpg

77d3796c1d4a7c7cm.jpg

ecdb18f8de3d54a5m.jpg

1b2e6669b20d7b3bm.jpg

3930c7d8a706b13bm.jpg

f693979e7f6dbdcam.jpg

 

[ Dodano: 20 Lipiec 2010, 00:29 ]

e0dd0a9843a63414m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale już byliśmy tacy zmordowani, do tego gorąc i zero jedzenia, cały czas coś robiliśmy. Zjedliśmy tylko śniadanie o 10:00, kolejny posiłek dopiero ok 22:00 bo po polerce zrobiłem jeszcze szyby, i całe wnętrze:)

Na przyszłość będę wiedział żeby działać oszczędniej, choć następnym razem wypróbuję pasty 3M.

 

A prawe drzwi... najpiękniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proximo - miałem tester SSr3 - 150ml, poszedł praktycznie cały.

Zoltan, nie miałem SSR2.5, kupiłem zestaw testowy SS1+2+3. SSR2 mało zbierał więc pojechaliśmy od razu SSR3, po tym użyliśmy SSR1 który zebrał wszystko po SSR3. Jest idealnie, być może gdybyśmy po SSR3 użyli SSR2 i dopiero SSr1 efekt byłby jeszcze lepszy, ale jak na pierwszy raz i tak jest masakra i nie wiem czy da się lepiej:)

 

Swoją drogą co ile można robić polerkę, spodobało mi się i na pewno kupię sobie jakąś maszynę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.