Jump to content

Szkolenie Poznań


AreK

Recommended Posts

  • Administrator

Czy wie ktoś może czy w Poznaniu lub okolicach są organizowane jakieś szkolenia z zakresu detailingu? Chciałbym się podszkolić i zająć się tym tematem poważniej, osiągnąć lepsze efekty itd.... Marzę o pracy w tej branży!

Może ktoś coś słyszał, ktoś coś wie!? Będę wdzięczny za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, skoro ludziom pozwala się tatuować po ukończeniu 6 godzinnego kursu z zajęciami praktycznymi w szkicowniku (!!), to wydaje mi się że w dziedzinie detailingu narobisz mniej długotrwałych szkód...

 

Niestety, tak w tej chwili wyglądają odpłatne ekspresowe szkolenia - większość jest zadowolona, bo dostaje papierek a o to im głównie chodzi niestety... :thumbdown:

 

Zdecydowanie więcej dowiesz się ustawiając się z którymś z forumowiczów lub pokazując się (a może organizując) spotkanie regionalne z innymi pasjonatami.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no ale prawda jest taka, że wiedza kosztuje...choć jakiekolwiek szkolenie jednodniowe może się odbywać conajwyżej z zakresu mycia bez niczenia a nie detailingu... valeting bym wyceniał czasowo na 2 dni, detailing na tydzień.

i wydaje mi się, że kilka stów za solidną naukę detailingu za dzień nie jest wygórowaną stawką, przecież koszt szkolenia należy rozpatrywać w perspektywnie przyszłych możliwych zysków.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.