Skocz do zawartości

ZviZZer Graphene


ZviZZer

Rekomendowane odpowiedzi

@ZviZZer

Docieramy na dwie fibry tzn. pierwsze zwilżona wodą destylowaną, a później suchą. czy tylko suchą?

są jakieś wartości czasu po którym docieramy zależne od temperatury i wilgotności czy po prostu patrzeć aż zacznie delikatnie matowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś auto wraca do właściciela po 7 dniach po aplikacji ...przyznam że wyszło cudnie, hydro bajka, mokre drzwi w 10 sekund dmuchawą i suche, razem z felgą.

Szkoda że słabo widać ale po takim czasie nie było ani kropli na lakierze, jedynie opona nie odprowadziła wody ..

To były piękne dni spędzone nad tym autem.

https://vm.tiktok.com/ZGJV8dVAy/

Tu trochę z innej perspektywy, na żywo robi wrażenie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel a wiesz jak z trwałością?

Właśnie zastanawiam się co polecić właścicielowi do pielęgnacji ....musiałbym mu zamówić i przekazać przez kogoś bo auto po Belgii jeździ.

Systemowo było by właśnie QD Graphene że Zvizzera.Tutaj cena nie gra roli.....Chodzi żeby długo siedział....za rok i tak na serwis przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, marcineke napisał(a):

@Domel a wiesz jak z trwałością?

Właśnie zastanawiam się co polecić właścicielowi do pielęgnacji ....musiałbym mu zamówić i przekazać przez kogoś bo auto po Belgii jeździ.

Systemowo było by właśnie QD Graphene że Zvizzera.Tutaj cena nie gra roli.....Chodzi żeby długo siedział....za rok i tak na serwis przyjedzie.

Nie znam trwałości, ale jako LSP na świeżym lakierze hydro urywa mi 4 litery (wklejałem swego czasu fimiki). Jak dla mnie dedykowany produkt to serwisu tej powłoki ale pewnie @ZviZZer doradzi lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel chyba nie myślisz że Zvizzer poleci do swojej powłoki coś z konkurencji....

W sumie nigdy nic ze Zvizzera mnie nie zawiodło, lubię pasty, powłoka fajna tylko droga, pady rewelacyjne, wosk będę testował w piątek....na aucie polecone od naszego forumowicza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
21 minut temu, marcineke napisał(a):

@Domel chyba nie myślisz że Zvizzer poleci do swojej powłoki coś z konkurencji....

W sumie nigdy nic ze Zvizzera mnie nie zawiodło, lubię pasty, powłoka fajna tylko droga, pady rewelacyjne, wosk będę testował w piątek....na aucie polecone od naszego forumowicza.....

@marcineke Polecanie produktów konkurencji to swoją drogą 😉 Ale według nas najlepiej do danej powłoki (niezależnie od producenta) stosować dedykowane produkty. Więc w naszym przypadku będzie to Graphene Ceramic Coat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZviZZer czyli co powłokę Graphene Ceramic Coat mam serwisować następną powłoką Graphene Ceramic Coat?

Drogi by ten serwis był .....czyżby przejęzyczenie i chodziło o Graphene Spray Coat?

Jak z trwałością takiego Spray?

Może warto kupić jako samodzielne zabezpieczenie gdy ma być coś szybkiego i taniego.   ( Nie o cenę produktu chodzi bo jest drogi tylko koszt aplikacji na auto)Do tej pory jak ma być mocne hydro i połysk to daje Aqua Booster....

Dodatkowo bardzo podoba mi się podejście firmy Zvizzer na forum , odpowiedź szybka, przeważnie konkretna....na FB też jak zadałem pytanie odpowiedź szybka i konkretna, płaci się ale i otrzymuje.

Zgłosiłem do Good Stuff reklamacje produktu na wiadomość prywatną, przypominałem się 2 krotnie....zero reakcji...widać jaka firma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke Tak, chodziło oczywiście o Graphene Spray Coat do bieżącej pielęgnacji 😉 Ale oczywiście można użyć każdego innego QD ceramicznego/grafenowego.

Co do serwisu powłoki, widzieliśmy relację, że udało się zaaplikować tylko jedną warstwę. Więc podczas pierwszego serwisu można po oczyszczeniu lakieru zrobić delikatny finisz i dołożyć powłoki, aby wzmocnić jej działanie. Ale można też przeprowadzić serwis z użyciem Graphene Spray Coat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, marcineke napisał(a):

chyba nie myślisz że Zvizzer poleci do swojej powłoki coś z konkurencji....

Nie 😉 ale może np odradzić łączyć swoje produkty np z rożnych linii. Zawsze lepiej dopytać producenta 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@zvizzer jaki jest curing time dla Graphene Spray Coating ? Przez jaki czas nie może mieć kontaktu z wodą ? Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
20 godzin temu, przemas.p napisał(a):

@zvizzer jaki jest curing time dla Graphene Spray Coating ? Przez jaki czas nie może mieć kontaktu z wodą ? Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji .
 

To nie jest powłoka ceramiczna, więc ciężko mówić o czasie utwardzania. Co do kontaktu zabezpieczonej powierzchni z wodą, nie ma tu ścisłych wytycznych, dlatego zalecamy, aby było to po prostu kilka godzin, tak jak w przypadku każdego innego zabezpieczenia nie będącego powloką.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.