Skocz do zawartości

PRZEDŁUŻKA WĘŻA SSĄCEGO KARCHER WD3 WD5 WD6 3,5M


Cater

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEDŁUŻKA WĘŻA SSĄCEGO KARCHER WD3 WD5 WD6 3,5M

Cena około :125zł

Opis:

RZEDŁUŻKA WĘŻA SSĄCEGO 3,5 M KARCHER

Długość: 350cm

Rodzaj rury: Wąż

Kolor: Czarny

Przedłużenie węża ssącego o długości 3,5 m zwiększa promień roboczy i zapewnia więcej swobody, ułatwiając w ten sposób pracę, szczególnie podczas czyszczenia schodów lub wnętrz samochodów.

ZASTOSOWANIA:

✅ Czyszczenie wnętrza samochodu

✅ Prace remontowe

✅ Warsztat

✅ Warsztat majsterkowicza

✅ Piwnica

✅ Garaż

✅ Ogród i teren wokół domu

✅ Czyszczenie podjazdu

✅ Schody

Praktyczne przedłużenie węża ssącego pasuje do wszystkich wielofunkcyjnych odkurzaczy Kärcher z asortymentu Home & Garden.

Kompatybilność produktu:

Upewnij się czy produkt z tej aukcji pasuje do Twojego urządzenia!

KARCHER: WD 1 Compact Battery (wersja bez akumulatora i ładowarki), WD 1 Compact Battery Set, WD 2, WD 3, WD 3 Battery Premium Set, WD 3 Battery Set, WD 3 Car, WD 3 P, WD 3 Premium, WD 3 Premium Car Kit, WD 3 Premium Home, WD 4, WD 4 Car, WD 4 Premium, WD 5, WD 5 Premium, WD 5 Premium Renovation Kit, WD 6 P Premium, WD 6 P Premium w zestawie z pochłaniaczem pyłu i zwiercin

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.06.2022 o 09:33, alexander.p napisał:

Spada

Pytanie ile. Ja dziś do mojego WD3 z 1.5m (kilka razy skracany) zmieniłem na nowy 3m. Nie widzę jakiegoś spadku. Ale @Domelzapodał mi ostatnio klina bo jemu się śni odkurzacz w rogu warsztatu i wąż 10m - wiec to już musi być spadek. Jutro zrobię test wężem dłuższym niż 5m.

Reasumując ile spada wydajność i moc ssania. Jak na moje przy takim wężu z 10m to trzeba mieć dobry odkurzacz z dwoma agregatami - kiedyś taki serwisowałem miał dwa agregaty i fabryczny wąż 10m i miał moc jak Lord Vader :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, V1RU$ napisał:

Reasumując ile spada wydajność i moc ssania. Jak na moje przy takim wężu z 10m to trzeba mieć dobry odkurzacz z dwoma agregatami - kiedyś taki serwisowałem miał dwa agregaty i fabryczny wąż 10m i miał moc jak Lord Vader :-)

Codziennie pracuje na podobnym BKF co na zdjęciu na 8m wąż i muszą być włączone min dwa silniki. Na jednym słabo ciągnie.

24ucdg.6ed662_xl.webp.6c27764a4f6840f5c09737e81ae84559.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.