Skocz do zawartości

Myjnia ręczna Dąbrowa Górnicza - taka w której bez obaw zostawię auto


LucekBohme

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

czy macie namiar na myjnie/studio detailingowe z Dąbrowy Górniczej gdzie można zostawić auto bez obaw o uszkodzenie lakieru ? Niestety większość detailerów nie oferuje po prostu mycia karoserii. Lubię to robić, ale najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu - dlatego chce oddać auto w dobre ręce. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale gdy zostawiasz samochód na jakiejś myjni to też tracisz czas - musisz tam dojechać, musisz auto zostawić, zwykle przecież nie jest tak że wpadasz i umyją ci od ręki - a więc i tak tracisz czas, nawet więcej według mnie, niż gdybyś to auto umył sam.

A jeśli cierpisz na deficyt czasu (kto w obecnych czasach nie cierpi) to polecam zaprzyjaźnić się z myciem bez spłukiwania, tzw rinseless wash i mycie przeprowadzać samemu - o wybranej przez siebie porze i wybranym miejscu - gwarantuję że efekty finalne wcale nie będą odbiegać od tego, jakie uzyskasz po zostawienia samochodu na "profesjonalnej" myjni.

Swoją drogą, na moim osiedlu, a także niedaleko pracy mam takie dwie myjnie / mini studia detailingowe i szczerze mówiąc, w życiu bym tam samochodu nawet do mycia czy odkurzania nie zostawił - goście lecą na ilość a nie jakość i z detailingiem nie ma to nic wspólnego. Podejrzewam że w większości tego typu myjni / studiach detailingowych jest niestety podobnie....

Jak zobaczyłem jak koleś jedną i tą samą mikrofibrą (chyba to była k2 moli 60x60) osuszał po kolei 3 czy 4 auta, to aż mnie śmiech ogarnął.

Prawda jest taka ze swoim autem najlepiej zajmiesz się Ty sam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 24.05.2022 o 17:48, LucekBohme napisał(a):

Cześć wszystkim,

czy macie namiar na myjnie/studio detailingowe z Dąbrowy Górniczej gdzie można zostawić auto bez obaw o uszkodzenie lakieru ? Niestety większość detailerów nie oferuje po prostu mycia karoserii. Lubię to robić, ale najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu - dlatego chce oddać auto w dobre ręce. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam 

Na granicy Będzina i Dabrowy Górniczej - niedaleko Zielonej https://www.facebook.com/DetailingLaboratory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.