Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

A z czerwonym zawodnikiem zwanym Zymöl Rouge ktoś miał styczność? :)

Zastanawiam się nad nim już od jakiegoś czasu z racji czerwonego akrylu na mojej Jettcie, a na forum czy w Googlach mało informacji.

Interesująca jest kanapka jakiej stworzenie zaleca producent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

barteKKK03, trochę to wyrwane z kontekstu... Jest to odpowiedź na pytanie "czy można" - można. Pytanie tylko po co? Ebony i Rouge to pełnoprawne woski Zymola. Nie wiem czy jest sens kłaść na niego drugą warstwę innego wosku :o:o:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, kładź Rouge na HDC i się nie przejmuj ;)

Taka technika wskazywałaby, że rouge to jakiś glaze koloryzujący...(co w istocie mogłoby mieć nawet trochę sensu)... ale samo hdc tak glazuję, że "ojjojojoj", więc na co to...?

 

Wydaje mi się (wniosek z wypowiedzi - o ile to nie marketingowy bullshit) to Rouge ma "słabą" trwałość - stąd takie ówczesne zalecenia kanapkowe lub łączy się jakoś z HDC 'wywalając' mocniejszą-założoną czerwień. ;) Próbuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

bieniu21, pierwszą styczność z woskami Bouncer'sa mieliśmy już w zeszłym roku ;) Pierwszy jaki mieliśmy to właśnie Vanilla Ice. Woski ładnie pachną (no salute the fruit im najmniej wyszedł jeżeli chodzi o zapach, bo zalatuje jakimś selerem naciowym :mrgreen: ). Pozostałe mają bardzo przyjemną owocową nutę owocową. A Vanilla oczywiście pachnie wanilią.

Do tego woski są bardzo wydajne i tutaj są w tej kwestii liderami ;) Bardzo tłuste i oleiste, aczkolwiek w miarę szybko zasychają więc aplikacja i docierania co dwa elementy. Docieranie koniecznie pluszakiem, a następnie jakąś płaską, gładką MF żeby zebrać "wypociny" wosku ;)

Jeżeli chodzi o wygląd to każdy musi sam ocenić. Dla mnie bomba. Miałem okazję przesmarować już kilka aut i zarówno w sztucznym oświetleniu, jak i w słońcu zbierałem szczękę z podłogi :D

Kropeleczki bardzo ładne :good: Trwałość...zdecydowanie wosk letni. Jednak jeszcze zbyt mało testów żeby mówić coś więcej na ten temat. Odprowadzanie wody na bardzo przyzwoitym poziomie (z wyjątkiem Capture the Rapture który ma być typowo wystawowym woskiem).

Już kilka osób miało okazję testować woski więc może się wypowiedzą w temacie :) Było robione porównanie sherbet fizz i sv concorso. Mamy jakieś fotki, ale jako że było to dopiero pierwsze takie porównanie, a wyniki mogą zrobić niepotrzebne zamieszanie na forum, to uznaliśmy że nie ma sensu ich wrzucać. Moim zdaniem jeden teścik/porównanie nic nie wnoszą. Trzeba zrobić ich więcej, jaki by to nie był produkt. Nie mniej jednak zapachy, aplikacja, kropelki i wygląd na szóstkę z plusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o woskach angielskich to ktoś może coś powiedzieć na temat wosków BOUNCER's??

 

Może ktoś stosował np. Sherbeta czy Vanilla Ice??

Miałem możliwość zabawy ze wszystkimi woskami Bouncera i najbardziej przypadł mi do gustu Capture :) , vanilla ice tez jest bardzo fajny wszystkie nakładane po DoDo LP , jedyna uwaga to moim zdaniem są troszkę tempe jak się je ściąga, reszta jest ok, oczywiście nie można jeszcze określić żywotności bo takiego długodystansowego testu nie było ale dwa auta są oglądane i myte i chyba minęło 2 tygodnie od nakładania i wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i porównanie może wydawać się dziwne ale co tam, planuje w najbliższym czasie zakup typowo letniego smarowidła. Teoretycznie byłem zdecydowany na zakup Concours, gdyż z Titanium jestem bardzo zadowolony ale posiadam również AF Desire i ostatnio trochę nim smarowałem z równie pozytywnymi efektami/odczuciami - po czym zacząłem się zastanawiać nad AF Illusion.

 

Od wprowadzenia Illusion do oferty minęło już trochę czasu więc proszę o opinie, spostrzeżenia, uwagi - najlepiej w odniesieniu do innych mazideł.

 

Edition:

Ktoś, coś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oktopus, jak kupisz Illusion to będziesz pewnie jednym z pierwszych w PL, którzy go używają. Osobiście nie widziałem jeszcze żadnej relacji auta nim nasmarowanego, ale na zagranicznych forach, po zdjęciach widać że wosk jest naprawdę z górnej półki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
hyba żaden bardziej wtajemniczony forumowicz nie smarował

 

 

Nie wiem czy się zaliczam, ale dzięki uprzejmości EXCEDE, miałem jakiś czas temu Illusiona do testów i smarowałem co nieco ;)

 

Ogólnie przyjemny letni wosk, łatwa aplikacja i ścieranie, jeżli chodzi o wygląd to faktycznie coś w tym jest, bo lakier naprawdę dostaje kopa. Nie grzeszył tylko trwałością, ale w końcu nie od tego jest. Jak masz wolne środki to bym spróbował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba żaden bardziej wtajemniczony forumowicz nie smarował

 

 

Nie wiem czy się zaliczam, ale dzięki uprzejmości EXCEDE, miałem jakiś czas temu Illusiona do testów i smarowałem co nieco ;)

 

Pozytywna przekora - bezcenna :evil:

 

Ogólnie przyjemny letni wosk, łatwa aplikacja i ścieranie, jeżli chodzi o wygląd to faktycznie coś w tym jest, bo lakier naprawdę dostaje kopa. Nie grzeszył tylko trwałością, ale w końcu nie od tego jest. Jak masz wolne środki to bym spróbował ;)

 

Naprawdę dziękuję za info. :good:

 

Wiem że nikt nie podejmie decyzji za mnie ale Evo może pokusisz się o sugestie (cena/akcent na efekt i 1-2 miesiące trwałości):

- Illusion ?

- Glasur ?

- Concours ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brałbym Illusiona, jest najtańszy z podanych, wyglądem będzie dorównywał Concoursowi. Aplikacja taka sama, a nawet łatwiejsza bo Illusion jest mocno tłusty. Polerowanie będzie podobne. Zymole to wiadomo, super krople i AF tutaj wypada dosłownie odrobine gorzej, ale nie ma się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oktopus, :kox: - to tak Ci się tylko wydaje, że idziesz po taniości ;). I tak za jakiś czas kupisz to, nad czym się zastanawiałeś, bo smarując Illusion-em nie będziesz pewny czy Glasur nie byłby lepszy, a znowu jak będziesz miał Glasura, po głowie będzie chodził Ci zakup Concours-a :mrgreen: . W ogólnym rozrachunku ta zabawa zawsze wychodzi drogo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.