Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Ano :mrgreen: Tak dla jasności to oba woski są fantastyczne, każdy ma to "coś" :song:

To że nie biegamy już z Pavlikiem po mieszkaniach i parkingach szukając komu i na czym by tu walnąć 50/50 z wosku czy dressingu :lol: , nie oznacza że te produkty uznałem za złe i/lub niepotrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...ależ dinozaur :)

kubik, o ile na CR faktycznie wybulić trzeba dobrych kilka PLN´ów, o tyle samplerek Destiny można mieć w całkiem przyjemnej cenie. W tych woskach ukryta jest jakaś magia i ilekroć oglądam te filmiki, tylekroć chciałbym znów mieć je na dłoniach i poczuć ich aromat. Niestety...nakładanie wosków wymaga pełnej celebracji, ołtarzyki, kadzidełka itp. :) a ja na to obecnie czasu nie mam...może kiedyś? ciekawe czy teraz poleżały by dłużej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o SV Onyx. Czy innym tez mocno kurz przyciaga, czy akurat zostawilem auto w jakims felernym miejscu?

 

nie zauważyłem takiej przypadłości, teraz jest taki syf w powietrzu i na drogach że wszystko łapie kurz jak szalone...

 

pewnie się narażę ale ... bogatemu wolno a jak Sonax złapie kurz to afera? :lol:

 

tak, piszę to ja, ja który zamiast posmarować lakier Sonaxem wybrał Titanium :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samplerek Destiny można mieć w całkiem przyjemnej cenie.

Wiem,zawsze się z nim mijam,jak jestem przy sianie to na handel nie ma,a jak na koncie sucho to zawsze przewalą się 2-3 przez giełdę :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Temat nowości od PA był już poruszany ale chciałbym podpytać trochę konkretniej.

http://www.polishangel.net/collections/ ... a-creation

 

Jak te woski należy przyporządkować do wosków które znamy:

Majeste De Passion

Husaria

SF

 

Zgaduję że dawny SF to obecnie No1 albo X Carnauba a Carnauba to Husaria? :o:o:o

Czy znalazł ktoś już opinie o tych woskach? - czy poprawił się aspekt zapachowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Eryczek, Carnauba Creations to nic co było do tej pory.

Husaria jest oferowana nadal w edycji takiej jak Carnauba Creations

 

Ceny rozwalają :thumbdown: ale dobrze, że można dokupić chociaż refill w przyszłości.

 

będziesz coś testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje zdanie, to nie przepadam za takich sztucznym przepychem. Firmy znane, cenione, z renomą, nie muszą się wyróżniać opakowaniem :) Liczy się zawartość, a nie okładka. Nie tak się tworzy ekskluzywność. Mnie czymś takim nie kupią, choć wiele osób kupuje oczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wax Paradise, zgadzam się po części z Twoją opinią. Problem w tym, że POLISHANGEL nie jest znaną, cenioną firmą z renomą i musi się na tle tych "uznanych" wyróżniać, by pozyskać nową klientele. Szczególnie, że takowa, na którą liczy nie jest dziełem przypadku.

 

Czy czegoś brakuje zawartości, że nie ma w niej aspiracji dla miana ekskluzywnego produktu? Wydaje mi się, że nie. Produktów jest na rynku mało, wszystkie konfekcjonowane ręcznie i każdy produkowany w sumie na zamówienie. Działają, spełniają wymogi easy on i easy off, wszystko w otoczce pełnego wsparcia dla klienta.

 

Bez urazy, ale podejrzewam, że produkt POLISHANGEL nawet zapakowany w szary papier i słoik po dżemie nie znalazłoby w Tobie sojusznika, a nawet jeśli, to ubolewałbyś wówczas w myśl:"zapłacić tyle kasy i takie słabe etui na wosk" - mylę się? :o

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wosk z wyższej półki na wiosnę-lato byście polecili do srebrnego Audi A8 ? obecnie używam wosku R-222 ale chcę coś lepszego. Priorytetem jest wyciągnięcie z tego "niewdzięcznego" koloru maxymalnej głębi, wosk nie musi być super trwały.

Póki co myślę nad:

- Zymol Creame

- Scholl the rock

- Concours de beauty

- CG Lava

- ???

sam już nie wiem co wybrać dlatego proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.