Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Griffe, gdybyś zaczął od PA to SV podbijałby apteką Kwestia przyzwyczajenia. Czym głębiej w słoik tym zapach inny. Wąchanie ze słoika może mylić, bo zapach miesza się z naturalną wonią szkła murano.

 

Moim zdaniem zapachowo to wygrywają Zymole.

 

Dokonałem dzisiaj małej rewizji moich pogladów... (przewąchałem lodówę)

 

O ile nie zmieniam zdania, że najlepiej ze SV pachna te najtańsze woskowidła, o tyle aptekarska woń dotyczy niewielu - cholera padło na Autobahna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, obiecanego testu czas zacząć :)

 

Swissvax Best of Show vs Insignis V2. Aplikacja 21-22 sierpnia, każdego po 2 warstwy położone na SV CF Medium. Maska podzielona 50/50, póki co nie zdradzam która strona który wosk :)

 

Pierwszy filmik - płukanie (drugie) po 800km trasy, tylko wodą (zwykłą, bo w Budapeszcie nie mogłem znaleźć lepszej myjki :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooł, cena powalająca :). A co byście polecili z górnej półki ale w cenie przystępnej dla normalnego śmiertelnika? Przeglądam ten temat, idę od tyłu, jestem na 58 stronie ale przyznam że pada tu tyle marek że aż ciężko na coś się zdecydować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym sępił na wosk ale nie jestem jakimś tam profesjonalistą, samochód myję i tak często bo raz na tydzień, max raz na 2 tygodnie. Nie odczuwam po prostu potrzeby aby nakładać aż tak drogi wosk. Jeszcze jakbym jeździł jakimś samochodem za kupę $ to co innego ale sami przyznacie że na 5 letnią astrę II i to w dodatku zwykłym lakierze, nie żadnym metalicu, trochę szkoda takiego wosku.

 

Nie wiem czy nie wezmę jednak czegoś z niższej półki a konkretnie Collinite No. 476.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są samplery Glasur'a? :o

Jak chcesz kupić raz a dobre i mieć do końca życia, to bierz Glasur'a ;)

Jeśli lubisz się bawić i testować, to bierz Carbona, poczuj niedosyt, sprzedaj i nabądź jakieś samplery np. Concours, Destiny, Atlantique.

Jak znudzi Ci się Zymol, to masz jeszcze PA, SV, AF :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już wrzesień więc jeszcze miesiąc - dwa i zaczną się przygotowania do zimy więc Coli Ci się przyda, przez zimę odłóż kasy i kup sobie na wiosnę- lato coś z wyższej półki. Na początek może zacząć od Z Carbon + HDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że znudził by mi się. Tym bardziej że lubię testować różne produkty. Dziś zamówiłem środek do polerowania szyb, też polecany tu na forum bo już nie mogę na te swoje szyby patrzeć. W miejscach gdzie nie sięga wycieraczka jest jakiś nalot, nie wiem czy to kamień czy cholera wie co. Żadne płyny ani APC tego nie usuwają. Zobaczymy, może uda się to jakoś usunąć. A co do wosku to na razie kupię ten C No. 476 a wiosną zaopatrzę się w coś lepszego. Może znajdę gdzieś w miedzy czasie jakiś używany SV Shield :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizel1982, a na tych szybych działałeś glinką?

Odnośnie wosku... to za 300zł kupisz na forum Z Titanium... a najlepiej to chyba kupić sobie tańszy sampler (mają chyba po 50g) i spokojnie na 2-3 sezony Ci starczy... a znając życie to i tak po pierwszym sezonie kupisz coś droższego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby to nie ten temat, ale na szybko- w miejscu, którego nie dosięgają wycieraczki robi się osad z płynu do szyb i wszelkich nieczystości jakie tykają auta, glinka to wstęp, ale trzeba to potraktować czymś ściernym- czy pasta tnąca, czy glass scrub na padzie do szkła, inaczej tego nie ruszymy.

 

Colli to też nie ten temat, ale jeśli masz suchy, ciepły garaż, to bierz #601 + #111 i Aquawax.

 

Shield całkiem przyjemny wosk na każdą porę roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.