Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

"gruby_RS""Seba723"]choroby wieku dziecięcego

 

Husaria (kilka wersji) była testowana przez grupę entuzjastów tak, jakby nowy model samochodu pokonał 20 milionów kilometrów :-]:D , więc trop w sumie słuszny, ale w tym wypadku chybiony :-]

 

 

 

Napisałem -bynajmniej w moim przypadku,poniważ mam Shielda (dopóki nie zobaczę dna ,jego słoika-innego nie kupię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS

Pneu, CarBath, Mirage, Autobahn (to akurat rewelacja) i mi wystarczy. Wiem, wiem prawie nic nie miałem, ale jakoś się nie mogę przełamać. Jeszcze kupię Concorso i może wtedy nastąpi kaboom i ogarnie mnie dozgonna miłość do SV. :kox:

 

Husaria już po pierwszym smarowaniu zauroczyła mnie, a po teście wytrzymałości już się zakochałem po uszy. :-]:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneu, CarBath, Mirage, Autobahn

 

Wszystkie wymienione posiadałem i Pneu zużyłem do końca, a reszta poszła w świat...więc coś w tym jest :o

Concorso fajny, ale... też sprzedany po jednym maźnięciu zielonka....w tej cenie jest lepszy zawodnik, akurat z Twojej "favorite brand" :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Concorso fajny, ale... też sprzedany po jednym maźnięciu zielonka....w tej cenie jest lepszy zawodnik, akurat z Twojej "favorite brand" :P;)

 

Concorso na zielonych robi robote :-]

 

zastanawiałem się nad samplerem concorso ale może jeszcze to przemyśle :-] ?

 

Na pewno nie bedziesz zalowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytania do przedstawiciela SV.

Czy firma ma w planach samplery innych wosków, tych najdroższych -CR, Mystery, Divine -na wzór ZYMOLA?

I przy okazji zapytam, czy ktoś miał do czynienia z woskiem SV Zuffenhausen. Mało o nim na forum, a jest dedykowany do najnowszych Porsche.

Przypomnę, że tak samoGlasure Zymola jest dedykowany do porsche, a na naszych lakierach wygląda obłędnie. Może Zuffenhausen też by się sprawdził?.

Mam w swoim vw golfie V cześci od najnowszego porsche carrera (chromowane nakrętki płynu oleju i płynu chłodzącego :D), więc wosk też by się przydał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.