Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
gruby_RS - a według Ciebie taki realny/zdroworozsądkowy koniec - gdzie się znajduje? Bo im dłużej w to wchodzę tym bardziej widzę, że powyżej powiedzmy 300/500 PLN zaczyna się ostra ideologiczno-psychologiczna propaganda.

 

Pytanie nie do mnie ale moze odpowiem po swojemu. Zdroworozsadkowo to Z Carbon, ew Glasur. Kupujesz puche i masz smarowania na cale lata. Tutaj ew tylko wlasnie doznania zapachowo-uzytkowe wchodza w gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to autosugestia, ale....

Moim zdaniem woski typu atlantique i insignis dodają jeszcze fajne lustereczko, lepsze przejścia na przetłoczeniach i samochód łapie mniej kurzu. Na klapie passata zrobiłem 50/50 atlantique z Silo seal i 3 dni i kilkaset kilometrów po myciu nie mogę sie doszukać różnicy w ilości kurzu.

 

W sumie jedyna wada Atlantique'a jest to, ze poci sie jak Wściekły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gruby_RS realny/zdroworozsądkowy koniec

 

Rozsądek kończy się na SV Onyx/Z Carbon...Powyżej jest już pasja i hobby...skoro można kupić nowe felgi z bardziej błyszczącym rantem, nową błystkę na ryby, która i tak zostanie w krzakach albo wydać parę stów aby pojechać na koncert jakiejś kapeli, to moim zdaniem nie ma problemu żeby sprawić sobie wosk do ukochanego samochodu za xxxxx zł.

 

Jedno, naprawdę jedno, "ale"....

Jeśli zastanawiasz się, kalkulujesz i pytasz o ile razy będzie lepszy od tańszego, to - proszę wybaczyć szczerość - obawiam się, że nie do końca jest Cię stać na zakup...Tyle :dontknow:

Dokładna analogia jak ze złotymi kabelkami audio, pytaniem ile pali Porsche itp itd...przykładów bez końca....i było w tym temacie wielokrotnie, często z interwencjami Moderatorów podczas walki "biednych" z "bogatymi" :wallbash:

 

Taki adwajs od Wujka Grubego: naprawdę kompletnie bez sensu jest gromadzenie wosków i "strach" o użycie tych "lepszych" bo "się skończą i co wtedy"... :D Ja pisałem wcześniej: sprzedać cały woskowy plankton, kupić te wymarzone, używać i cieszyć się... :)

 

To oczywiście moje przemyślenia, poparte osobistymi doświadczeniami i mogę się mylić...

CR trafił na giełdę nie dlatego że był słaby :D , czy znalazłem coś lepszego, tylko zwyczajnie potrzebowałem kasy... :/ (patrz kilka linijek wyżej... :idea: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z Husarii, za kare, ze nie pachnie poszla do lodowki na 2 tygodnie i zdecydowanie sie poprawila, ladnie pachnie :D . Nakladanie bardzo dobre, ze scieraniem, nie mialem najmnieszych problemow, nawet zostawionego do wyschniecia na dachu. W stosunku do innych woskow zdecydowanie ocieplil kolor czerwonego Audi, zdjec nie wkleilem, kazdy widzial umyte i nawoskowane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
gruby_RS, a z przyziemniejszych spraw...

Jak się spisywał CR zimą? Przestawiałeś się na te kilka miesięcy na Shielda czy nie było takiej konieczności?

 

Poszukaj na forum zdjec Ducato, ktore na masce mialy Destiny i wlasnie CR jesli dobrze pamietam. Oba woski przezyly zime i parkowanie pod chmurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spisywał CR zimą?

 

było w tym topicu :P

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 221#191221

 

ale prooooszę... :-]:-]:-]

 

 

Puma nie była myta ręcznie, kilka normalnych, i kilka "zamieszaniowych" opłukań na bezdotyku, przebieg chyba ok 2 tys km, oczywiście garaż.

 

Przestawiałeś się na te kilka miesięcy na Shielda czy nie było takiej konieczności?

 

Nie było... :P CR swobodnie "przejeżdża" po Shieldzie pod względem trwałości :)

Ale chyba to i tak nieważne...nadchodzi Armagedon, koniec woreczków i tego tematu... :-]:kox::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.