Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

dzinkins,

widac ze pieknie oba sobie radza :) a jak z autem? Wiadome ze ciezko uzytkowane ale garazowane? Ile warstw nalozyles i dedykowany cleaner z sv regular tak?

 

Jedna warstwa, na SV CF , autko bez garażu, wół roboczy - błoto,piach,syf, kiła i mogiła......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins,

widac ze pieknie oba sobie radza :) a jak z autem? Wiadome ze ciezko uzytkowane ale garazowane? Ile warstw nalozyles i dedykowany cleaner z sv regular tak?

 

Jedna warstwa, na SV CF , autko bez garażu, wół roboczy - błoto,piach,syf, kiła i mogiła......

 

a teraz co lezy na tym autku?

Moze jakis update z bezdotyku jak masz na nim shielda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz co lezy na tym autku?

Moze jakis update z bezdotyku jak masz na nim shielda:)

 

Obecni a Isuzu jest Shield, na ///M Shield a na 3-ce Ital :P

 

o jakimś filmiku pomyślę bo ///M czysta, Isuzu w serwisie :/ ale zobaczymy ;)

 

No prosze, to tylko jak bedziesz mial czas to zapodaj filmik i podsumowanie ile, co i jak :)

Ital sie spisuje godnie jak na włocha :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście mówimy o zwilżaniu aplikatora woskiem.

Update? No zobaczy się, ale przecież nie będę zdawać relacji z odkurzania autka po wakacyjnym wyjeździe, bo co kogo obchodzi rozsypana pod fotelami paczka precelków czy chipsów :/ albo żywica na lakierze, która tak się wtopiła, że trzeba ją dziabnąć papierkiem, bo polerowanie nic nie daje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, nie o to chodzi. Z chęcią smalcowałbym dalej Destiny, ale nie mam dostatecznie dość dużo czasu aby zrobić to poprawnie, ew. uczyć się jak go polerować, itp. Destiny mocno się ciągnie a z racji, iż woskowanie przeważnie odbywa się jakieś 15km od domu, nie mam takiej możliwości aby np. pozostawić spokojnie samochód na kilka godzin/na noc aby wosk się dostatecznie wypocił. Wosk sam w sobie bajka ale jak dla mnie zbyt wymagający.

Nie mówię, że w przypadku Glasura nie trzeba czekać aż się wypoci, że się nie ciągnie itp. ale jest o wiele łatwiejszy i mniej wymagający od Destiny. Co przyniesie kolejny sezon? :dontknow: ale zapewne jakieś zmiany nastąpią :P

 

[ Dodano: 1 Sierpień 2012, 10:05 ]

Musze przyznac ze zaskoczony jestem SV Concorso. Swietnie zrzuca wode i malo sie brudzi :)

:|

 

ale myślę jeszcze o naszej "lokalnej" marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik,

no właśnie jak tam patrze jak zachowuje sie Glasur a Titanium to roznica jest znacząca a jak tak widze to już pewnie Concorsus a nie wspomne o Destiny/Atlantiqu będą trudniejsze w aplikacji i w tym że muszą się wypocic dłużej niż chociażby Glasur ale jak sie ma warunki to sie zostawia na noc w garażu temperatura 20 stopni i jedziemy z fibrą i już po problemie :) albo na słonko na 3-4 h i wtedy wszystko wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Miedzy Destiny a Glasurem nie zauwazylem roznic w aplikacji czy wygrzewaniu. W sumie jedyna roznica, ktora u mnie wyszla to trwalosc, Glasur po 4 tygodniach juz splywal prawie caly, a Destiny po 6 byl wszedzie tylko mocno oslabiony na klapie i masce :) Oczywiscie mowimy tu o 1 warstwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, i dlatego trzeba szukać złotego środka samemu.

Ty masz to ja mam tamto, wymieńmy się na jeden raz, i tak w kółko aż się dojdzie do zdania, że tak...to jest to czego oczekuję.

 

No dlatego staram sie cos tam smarowac co jakis czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.