Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie wadliwy produkt, to coś nie tak z aplikacją? Może zbyt cienka warstwa? Ja ten błąd na początku popełniałem...

 

Jeśli chodzi o przygotowanie powierzchni... Some say, że kluczowe, ale kiedyś dorwałem babciną Dacie Logan, mytą deszczem, syfu na kilogram glinki itd i po myciu poszedł cherry glaze + carbon nakładany z partyzanta pod daszkiem bo padało, a na drugi dzień na bezdotyku coś a'la filmiki Geno i w sumie tak z miesiąc poleżał, dopóki go brud nie zapchał :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, który z wosków Zymol-a byście polecili do srebrnego lakieru?. Większość z was chwali carbona,ale na ciemnych lakierach. Jak wypadnie na srebrnym? Z tego co czytam teoretycznie dedykowany do srebrnych lakierów jesr cream, ale wolę się zdać na wasze doświadczenie:)

Już dłuższy czas wybieram coś z wyższej półki ale nadal dylemat co wybrać, podobno srebrny najmniej wdzięczny pod woski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SJake, moje początki z Zymolem były bez HDC. Nie uwierzysz jak szajs z tego Titaniuma - po trzech tygodniach nie zostawało po nim nawet wspomnienie :lol: A miał leżeć trzy miechy :zly::D:D

 

Później za słabo spolerowałem HDC i właściwie kładłem wosk na nie usunięty cleaner... Też po pierwszym myciu nic po nim nie zostawało :/

 

Reasumując, ćwiczenie czyni mistrza :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później za słabo spolerowałem HDC i właściwie kładłem wosk na nie usunięty cleaner... Też po pierwszym myciu nic po nim nie zostawało :/

bywało. Tylko u mnie to HDC nie było zaschnięte-niedotarte, a tłustawo-mażąco-niedotarte :P Po fibrze niby ok, ale przejazd paluchem zostawiał ślady :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, ciekawe kogo masz na myśli :-]

Wpływ wosku na wygląd to śliski temat, ale rzeczywiście carbon na moim ciemno srebrnym kolorze wyglądał świetnie (a może to autosugestia), ale to concours jest moim ulubionym woskiem Zymola! Dlaczego? Bo tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj aplikowalem HDC + Carbon na czarna perle ;D po HDC juz bylo dobrze, dolozylem Carbona i usmiech od ucha do ucha w garazu wygladalo to juz pieknie, pozniej wygrzany na sloncu, przepolerowany + FG i sam bylem w szoku jak to wygladalo. A wlascicielka to az zaniemowila jak zobaczyla swoj samochod :D

 

Czarny, czerwony, granatowy na tych zauwazylem przyciemnienie i glebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.