Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

yesfan, używałeś dedykowanego cleanera? Ja nie miałem z nim styczności, podobno jest w porządku.

Sam wosk u mnie wytrzymywał 1 miesiąc spokojnie. Myślę, że w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

 

patryczken16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micha-ł, cleaner (cleanser) mam, przetarłem nim tylko błotnik na szybko więc zdanie sobie jeszcze nie wyrobiłem.

Sucre wg instrukcji: polerować po wyschnięciu, co następuje po ok. 15 minutach, spokojnie można oblecieć całe auto, a później polerować, schodzi bardzo łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat smaruję HD Waxem... Jak na mój "level" nie trzeba nic więcej. Poniżej filmik, może jakość kuleje, ale "coś tam" można wypatrzeć. "Ingi" jak dla mnie :good::good::good:

Dziwi trochę, że rzeczywiście na forum cicho o nim. Trendsetterem forumowym :P nie jestem, ale warto się zastanowić jako alternatywa dla obecnego mainstreamu :kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta bo nie jest ani na "s" ani na "z" ,a tak na serio czuje wysyp AG HD w dziale twój arsenał w najbliższym czasie, a po tym w dziale sprzedam :P

 

Ja uważam, że ten wosk jest warty swojej ceny, zapach który może uzależnić, chociaż chemie w nim czuć. Położony na dedykowanym cleanerze potrafi utrzymać się 3 miesiące i w górę, łatwy w aplikacji oraz w ścieraniu, a co do wyglądu i tak to zależy od korekty, oraz odprowadzanie wody jest genialne nie zostaje dużo do osuszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po tym w dziale sprzedam

 

Dla tych, którzy lubią próbować to jedyne rozsądne wyjście, mój "słoiczek" służy już 2 lata i posłuży jeszcze 2 kolejne ;))

 

ktoś kładł HD Wax na SRP

 

Ja kładę tylko na SRP (mam go dużo :lol: i na moim lakierze muszę ciut oszukiwać :kox: ) Co do trwałości... wiosna - jesień za często woskuję ;) w zimie nie szanuję - czyli bezdotyk i takie tam. Na aucie ojca zdarzyły mu się ingi po 5 ciepłych miesiącach, ale tam mycie sporadyczne, mały przebieg i 50/50 w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po tym w dziale sprzedam

 

Dla tych, którzy lubią próbować to jedyne rozsądne wyjście, mój "słoiczek" służy już 2 lata i posłuży jeszcze 2 kolejne ;))

 

Ja tu nikogo nie chcę wyśmiać i rozumie że dla większości, to jedyna możliwości do sprawdzenia przetestowania czegoś, ja też już ponad dwa lata mam i pozostało ponad 3/4 słoiczka ale te kosmetyki wydajne :dontknow:

 

ktoś kładł HD Wax na SRP

 

 

SRP bardziej wypełnia rysy, niż hd cleanser a co do innych parametrów nie zauważyłem zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... Glazur na audi lezy jak nowy juz ponad miesiac,a na bmw ma ok tygodnia i gdzies chyba wyszedl na spacer ? :shock: raz jest piekny,a raz jak nizej.. - brak :kox:

 

AG HD uprzednio przygotowany cleanerem ORAZ zymool glazur uprzednio przygotowany cleanerem (ok tyg lezy) , auto myte 2 razy,600km zrobione na glazurze.

 

dsc5939800x536.jpg

dsc5940800x536.jpg

dsc5941800x536.jpg

dsc5942800x536.jpg

 

tylko na masce 50/50

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki wosk polecacie tak do 300 zl do czarnej Toyoty Rav4 z 07 roku? Chodzi mi zeby dobrze wygladal bo i tak raz na 6-7 tyg bedzie wosk nakladany :) carbon lusso oro? Czy cos inngo polecacie i jaki cleaner? Hdc? Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, maq sprzedaje prawie nowego carbona w dziale sprzedam za 220zł. IMO Carbon to taki entry wosk od którego zaczyna się przygodę z "woreczkami", także polecam. Toyota ma bardzo delikatny lakier więc jeżeli nie masz ochoty co chwila latać z maszyną i usuwać rysy to HDC nada się swietnie maskując większość "brzydactw". Cleaner Lusso też jest :good: możesz też podpytać Jacka vel. Sjake na PW co może zaproponować bo ma różne fajne rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.