Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Więc powinieneś właściwie zaaplikować

 

Poszedł na PA Esclate Lotoin, bez IPA - tylko zobaczyć aplikację, ścieranie...

Nie mogłem właśnie zlokalizować cleanera Scholl, rozumiem że to na ten czas S40 :o

 

Banalna aplikacja i starcie, zapach to "next level" nawet vs Z i SV, "ingi" baaardzo przyzwiote, fajne opakowanie - "wstępnie" uważam, że wart swojej ceny. Na temat zmiany koloru auta etc wypowiem się niebawem ;)

 

Evo napisał/a:

BLACK LABEL TO LIPNY WOSK

 

ale czcionka :song: , ja wyczułem spisek już dawno...

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po nich zawsze IPA przed woskiem

 

rozumiem "mechanizm" działania :-] ale jednak przyzwyczaiłem się już do systemów dedykowany cleaner i wosk - bez IPY. Poczekamy więc na nowość od Scholl-a ;)

 

chociażby na maskę

 

...musi wystarczeć to po przecinku :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nadmienię że niebawem będzie nowy Cleaner W9+ o niesamowitym zapachu lecz na razie tylko w opakowaniach 1 kg do profesjonalnego użytku.

 

 

Jakoś mi to umknęło, ale zdaje się że W9+ to sealant, a nie cleaner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wielu produktów Scholla typowe określenia nie do końca pasują. W6+ zawiera również żółtą carnaube więc nie jest to do końca Selant, natomiast W9+ oprócz wysokiej zawartości carnauby zawiera micropowder, aplikacja tylko maszynowa na pomarańczowym padzie. Przy zbyt małym docisku na miękkim lakierze i słabo zaimpregnowanym padzie możesz mieć rysy z słabo wypracowanego proszku. W 9+ może również być jak LSP, ale zalecany jest jako clener przed Vintage i Rock-iem. Takie zestawienie testowaliśmy w Remseck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki towar proszkiem atakujesz :acute: :acute: :acute:

to było zaraz po tym, jak filar przyatakował bok :D:roll:

 

Typowa weekendówka - na polskie dłuuuugie weekendy :-]

zapewne maja nie doczeka, ale to nie jego wina :/

 

Jest tylko jedno ale...Volvo garażowane, jeździ tylko po mieście i dziennie robi jakieś 25km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.