Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

IMO przy wyższej półce nie ma znaczenia trwałość wszystko, co wytrzyma więcej niż 2 miechy jest dla mnie git!! Nie po to utopiłem kilka setek, żeby raz na rok woskować auto.

 

Carbona, Tytanium "przeskoczyłem", mam Glasura i jest git.

Na zimie wysmarowałem shield'em i auto do wiosny będzie płukane jedynie na bez dotyku.

Osobiście na zimie nie stosowałbym naturalnych, no chyba, że ktoś ma warunki do przeprowadzenia całego procesu woskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazder, Pytanie kieruję do użytkowników w/w wosków myślałem że dowiem się jak to się ma w praktyce :idea:

Miałem Carbona siedział do znudzenia w lecie nawet 3 miechy ciekaw jestem jak reszta dlużej,krócej...I tak wszystko po miesiącu zmyje tylko chciałbym wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba się zgłosić do jakiegoś laboratorium w stanach.

:lol:

 

Widzę Mazder, że robi się uraz do takich badań.

 

Glasur

Deszcz widział jak go zaskoczył, miasto ok 100km tygodniowo, myty jak się ubrudził, prawie za każdym razem przejechany QD po wyjechaniu z garażu. Po 4 miechach na masce i dolnych partiach przednich drzwi umarł. Reszta jak dzień po nałożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to taki mój podły żarcik :P A badania amerykańskich naukowców zawsze darzyłem wielką estymą.

 

Ja się czaję na Titanium, bo lubię, jak LSP bez trudu wytrzymuje 3 miesiące, co w warunkach mnie otaczających jest wyzwaniem. Mógłby być jeszcze SV Shield, ale 2x wyższa cena mnie nie przekonuje. Wszak onanistą można być tylko w jednej dziedzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kogoś to ciekawi :-] to mój subiektywny ranking zawodowego "wąchacza" :lol:

 

Zdecydowany winner - Destiny - marcepan

Atlantique - lipa, coś jakby goździki???

Vintage - mocno "zduszony" zapach Destiny, bez szału

Royal - .......nie pachnie praktycznie wcale :shock: ale nie byłem zaskoczony, bo sztachnąłem się już wczesniej :-]

Bardzo lubię też Concours-a - cynamonek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, z autopsji:

 

1.Titanium

2. Glasur

3. Carbon

 

Co do zapachów wygrywa ROYAL - ze względu na brak zapachu. Owy brak czyni go uniwersalnym. Nie każdemu podobają się goździki Vintagowe lub Concursowe cynamony. Dla mnie natomiast podobnie jak dla Grubego_RS mistrzowsko pachnie Destiny i ta pucha jest dla mnie numer 1. - zapachowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.