Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Powinni dopisać że jedynie w wietrzne dni.

haha, ciesz się, że masz IronX "new smell". poprzedni był taki, że jak w zimie robiliśmy auto, to mimo wyciągu i oddzielenia myjni od reszty firmy, musieliśmy chodzić na spacer na czas mycia i wietrzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując z klasyka polskiej reklamy:

 

"Czy biel może być jeszcze bielsza???"

 

Zobaczymy... :song:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Królik do testów gotowy...

 

Obrazek

 

Jutro się okaże, co z tą "bielą"... :o:D

 

 

:song::song::song:

:kox::kox::kox:

 

Wiedzialem, ze predzej czy pozniej ta biel trafi w Twoje rece, ale po cichu liczylem, ze polozysz szkielko a nie wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Powinni dopisać że jedynie w wietrzne dni.

haha, ciesz się, że masz IronX "new smell". poprzedni był taki, że jak w zimie robiliśmy auto, to mimo wyciągu i oddzielenia myjni od reszty firmy, musieliśmy chodzić na spacer na czas mycia i wietrzenia;)

 

Dzięki za uświadomienie jakim jestem szczęściarzem :)

A na poważnie to drugi raz już tego nie kupię. Nie wiecie może czy R222 Wheel Cleaner też jest "pachnący innaczej" czy da się tym pracować na zamkniętych przestrzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, no cóż, Wolf's Chemicals Decon Gel pachnie ładnie, kosztuje 40%, ale niestety jest nieco słabszy niż IronX. Dla mnie iron jest nieodzowny i niezastąpiony, radziłbym się z nim przeprosić, założyć maskę i do roboty;)

btw. co zabawne - carPro w ostatniej dostawie dołączyło nam kilka maseczek 3M do pracy;)

 

R222 spokojnie możesz umyć sobie choćby kabinę prysznicową - bez obaw, lekki cytrus, można pryskać na gołe dłonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się okaże, co z tą "bielą"... :o:D

Osobiscie nie mogę doczekać się efektów i porównania z CR ( tylko 6% róznicy ) :o i z Glacierem ( aż 30% róznicy )

 

Może to wosk dla mojej Belli ? :o:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmakira,

 

Tutaj masz "myjkowo" Crystal Rocka vs LA MISS (tyle, że WINDSOR BLACK)

 

Znam ten filmik :) mamy tu czarne na czarnym a ja chciałbym białe na białym 8-)

 

Wiemy jak trudno podkrecić biały pastel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, no cóż, Wolf's Chemicals Decon Gel pachnie ładnie, kosztuje 40%, ale niestety jest nieco słabszy niż IronX. Dla mnie iron jest nieodzowny i niezastąpiony, radziłbym się z nim przeprosić, założyć maskę i do roboty;)

btw. co zabawne - carPro w ostatniej dostawie dołączyło nam kilka maseczek 3M do pracy;)

 

R222 spokojnie możesz umyć sobie choćby kabinę prysznicową - bez obaw, lekki cytrus, można pryskać na gołe dłonie:)

 

Ja się na IronX nie pogniewałem (ale maseczkę na twarz i grube gumowe rękawice po ostatnim czyszczeniu felg kupiłem :) )

Teraz przymierzam się jeszcze do CarPro Cquartz TarX ale użyje go tylko na felgi.

Decabit a tym bardziej mój stary Gold Class Bug 'n Tar Remover nie radzą sobie z przywartym do felg asfaltem.

Używał ktoś może tego produktu?

Czy faktycznie będzie mógł robić w piwnicy jako lampka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku źle użyłem i nie było efektu, bo po aplikacji i odczekaniu spłukałem wodą zamiast zetrzeć MF.

za drugim razem już postąpiłem wg zaleceń i było ok :) jakieś tam pojedyncze sztuki zostały, no ale samochód nie był "ogarniany" od dwóch lat i trochę tej smoły nałapał :) (szczególnie widocznej na białym lakierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
na początku źle użyłem i nie było efektu, bo po aplikacji i odczekaniu spłukałem wodą zamiast zetrzeć MF.

za drugim razem już postąpiłem wg zaleceń i było ok :) jakieś tam pojedyncze sztuki zostały, no ale samochód nie był "ogarniany" od dwóch lat i trochę tej smoły nałapał :) (szczególnie widocznej na białym lakierze)

 

Dzięki za info. Zatem wysyłam zamówienie i za tydzień zrobię kolejne podejście do felg:

CarPro Cquartz IronX

CarPro Cquartz TarX

FINISH KARE 1000P HI TEMP

 

Ale będzie smród :/

 

Nie mam tylko cleanera pod ten wosk. HDC mi trochę szkoda...

Ale może po takiej chemii to już cleaner nie będzie potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.